Ką šiandien veikia „Mis Lietuva 2013“ R. Mazurevičiūtė?

Rūta Elžbieta Mazurevičūtė, dabartinė „Mis Lietuva“, laužo stereotipus. Jauna, ambicinga mergina sugeba save realizuoti įvairiose, atrodo, visiškai nesuderinamose srityse. Rūta kremta teisės mokslus, savanoriauja Krašto apsaugoje, o prieš metus pasipuošė ir Mis Lietuvos“ karūna. Panašu, jog to Rūtai negana.

Šių dienų skaitomiausi:
- „Širdžių karalienės“ gimtadienio proga - sarkastiški jos pasisakymai apie rūmus ir jų gyventojus (FOTO)
- Palikę Norvegiją menininkai grįžo į vienkiemį ir velia veltinius
- Svaigsta galva: kodėl tai nutinka ir kaip gydyti?
- Ragana Mirela: kokiais burtais reikia pritraukti meilę, susirasti mylimąjį ir t.t.
- Silpnai paraugintų agurkų TOP 3

Jau pradedamos atrankos į grožio konkursą „Mis Lietuva 2014“. Kaip manote, kokios savybės padeda laimėti karūną?

Karūna neturėtų būti tikslas. Svarbiausia, noras tobulėti, ieškoti būdų atsiskleisti kaip asmenybei, būti savimi. Nėra dviejų Cocco Chanel ar Anglijos karalienių Elžbietų, bet kiekviena iš šių moterų savaip papuošė pasaulį. Todėl, manau, svarbiausia - savitumas ir pastangos atskleisti gražiausias savo vidines savybes.

Asmeninio archyvo nuotr.
Rūta, koks įsimintiniausias grožio konkurso momentas?

Visas gyvenimo patirtis priimu kaip likimo dovanotas gyvenimo pamokas. Šis konkursas buvo įdomus kaip procesas, kurio metu buvo labai daug nuostabių momentų, tačiau karūnos uždėjimas man buvo netikėtas ir išties suvirpino širdį.

Kaip susitvarkėte su atsiradusiu visuomenės dėmesiu? Kas padėdavo atitrūkti ir pailsėti?

Dėmesys gali būti įvairus. Sulaukiau labai daug gerų komentarų, nuoširdaus džiaugsmo dėl patirtos sėkmės, bet pasitaikė ir piktdžiugiškų. Nenuostabu, juk visiems neįtiksi, o ir nesistengiu to daryti. Perfrazuodama režisierių Juozą Miltinį galėčiau pasakyti, kad “esu tokia, kokia esu”. Mėgstu sportuoti, tai padeda palaikyti ne tik kūno formas, bet ir gerą savijautą. Labiausiai atsipalaiduoju skaitydama mėgstamą knygą. Mėgstu būti gamtoje, važinėtis dviračiu, riedučiais, susitikti su pažįstamais ir draugais, keliauti. Kai turiu laisvo laiko, mėgstu kurti papuošalus, dekoruoti drabužius ar daiktus. Esu baigusi muzikos mokyklą, tad ir muzika man ne svetima, nuo vaikystės mėgstu ne tik klausytis, bet ir pati dainuoti, groti. Būtent šie pomėgiai ir veiklos padeda geriausiai atitrūkti ir pailsėti.

Asmeninio archyvo nuotr.
Nesate tipiška gražuolė – savanoriaujate krašto apsaugoje, mokotės universitete, o dar duoklė visuomenei… Kaip viską spėjate? Iš kur semiatės energijos?

VDU teisės magistro diplomą gausiu tik kitais metais. Šiemet papildomai mokiausi vasarą ir gavau “Texas Tech University” sertifikatą. Savanoriavimas Krašto apsaugoje jau tapo įprastine veikla, o atsiradus naujoms veikloms, teko išmokti planuoti savo laiką. Energijos, mano manymu, nereikia iš niekur semtis, jei darai tai, kas patinka.

R. Tangurio nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.
Ar galima teigti, kad esate patriotė? Ar niekada nesusimąstėte išbandyti gyvenimo užsienyje?

Žodžio patriotizmas reikšmė - pagarba, meilė savai šaliai, savos tautos, kalbos ir kultūros gynimas.Visa tai aš ir darau, todėl laikau save patriote. Žinoma, mėgstu keliauti ir turiu svajonių aplankyti dar ne vieną pasaulio kraštą. Galbūt tam tikros aplinkybės privers pakeisti gyvenimo vietą. Tačiau dabar savirealizacijai man pakanka Lietuvos.

Asmeninio archyvo nuotr. (L. Motiejūno nuotr.)
Kaip įsivaizduojate savo ateitį? Atsidėsite teisininkės darbui, toliau užsiimsite visuomenine veikla ar kursite šeimą? O galbūt viską pavyks suderinti?

Manau, kad bandymas suderinti viską man yra priimtiniausias.

Esate tituluota gražuolė, ar turite kokių nors grožio paslapčių, ritualų?

Graži moteris jaučiasi tada, kai yra pailsėjusi, sveika, mylima ir pasitikinti savimi.

Ar daug laiko per dieną skiriate savo išvaizdai?

Laiko skiriu saikingai ir tiek, kiek konkrečiu atveju reikia. Visada palaikiau ir palaikysiu natūralų grožį, kosmetikos sluoksnis gražesnės asmenybės nepadarys. Labiau stengiuosi rūpintis savo vidine būsena nei išoriniu blizgesiu.

Asmeninio archyvo nuotr. (O. Tocickajos nuotr.)
Apibūdinkite save trimis žodžiais.

Tiksliau galėtų apibūdinti su manim bendraujantys žmonės, tačiau manau, jog esu ryžtinga, darbšti ir kūrybinga.

Kokią svajonę norėtumėte įgyvendinti kelių metų eigoje?

Pirma svajonė - pabaigti mokslus ir rasti darbą pagal savo specialybę. O toliau drįsiu svajoti, kai tai įgyvendinsiu. Visada svajoju pakeliauti, pamatyti egzotiškų vietų, susitikti su įdomiais žmonėmis, išbandyti naujų veiklų, įgyti naujų patirčių.

Ko palinkėtumėte mūsų skaitytojoms?

Svajoti ir stengtis įgyvendinti savo svajones!

Asmeninio archyvo nuotr. (R. Kijakauskienės nuotr.)
Ačiū už pokalbį!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis