Nesėkmingos garsenybių plastinės operacijos

Žvaigždės, kurios ne kartą darėsi plastines operacijas ir kai kurios iš jų tapo kone groteskiškomis kaukėmis.

Skaitomiausi šių dienų straipsniai:
- Magija: ką mėgsta ir ko nekenčia pinigai
- Jekaterina II – nimfomanė Rusijos imperatorienė, mirusi tualete
- Rudeniop madingiausiosios avės patogią avalynę
- Geriausios liekninančios iškrovos dietos – per dieną ištirps iki 3,5 kg
- 7 komplimentai, kuriuos nori išgirsti vyrai
- Cukinijų-morkų mišrainė žiemai

Rugpjūčio pradžioje Melanie Griffith šventė 57-ąjį gimtadienį. Devinto dešimtmečio gražuolė, norėdama išlikti jauna, seniai eksperimentuoja su plastine chirurgija, ir, deja, ne itin sėkmingai. Pateikiame jums ir daugiau žvaigždžių, kurių kūnai ir veidai atitinka aforizmą „kas per daug, nesveika“, sąrašą.

Mickey Rourke (61 m.)

Vida Press

„Dėl bokso pamirštu, kad esu marionetė, kurią tampo už siūlo“, – kažkada yra sakęs aktorius. Kažkuriuo metu jis visiškai atsidėjo sportui, nusprendęs, kad su Holivudu viskas baigta. Bet po eilinės sunkios traumos M. Rourke suprato, jog laikas grįžti į aktorystę. Per 50 kovų jam kelis kartus lūžo nosis, rankos, šonkaulis, buvo skilusi kaukolė.

Teko daryti plastinę operaciją. Penkios nosies operacijos, veido patempimo operacija, randuotos odos lyginimas – liūdnas rezultatas. „Cirkas man veide – bokso padariniai. Paskui patekau į prasto vaikino rankas, kuris nesugebėjo pakoreguoti man veido.“

Melanie Griffith (57 m.)

Vida Press

Aktorė visada pasižymėjo didele aistra rizikai – ar tai būtų romanas su Donu Johnsonu, ar pomėgis išgerti. Atkakliai nenorinti senti M. Griffith kartą pasidariusi plastinę operaciją jau negalėjo sustoti. Patempimai, botokso injekcijos, vokų korekcija...

Net vyro Antonio Banderaso nepasitenkinimas jos nesustabdė. Po visų operacijų žymiai pasikeitė M. Griffith veido forma, oda susiraukšlėjo, o santuoka su A. Banderasu iširo.

Lil Kim (40 m.)

Vida Press

Tikra hiphopo revoliucionierė, šiame žanre atvėrusi moterims kelią, Lil Kim, kaip dažnai nutinka reperiams, turėjo problemų su teisėsaugininkais. 2005 m. ją apkaltino dėl melagingų parodymų byloje dėl susišaudymo ir skyrė metus kalėjimo. Išvykusi iš kalėjimo su auksiniu „Bentley“ spalvos automobiliu dainininkė pasuko pas plastikos chirurgus, kad šie ją pagrąžintų (regis, kalėjime jai teko pasidarbuoti kumščiais).

Per septynerius metus jai padarė daugiau nei 10 operacijų, po kiekvienos Lil veidas darėsi vis keistesnis – skruostai išsiplėtė, smakras nenatūraliai užsirietė, akys iš pradžių stipriai susiaurėjo, paskui atvirkščiai – išsiplėtė. Pernai jai galiausiai pasisekė rasti gerą gydytoją ir paskutinė operacija praktiškai gražino jai buvusį grožį.

Donatella Versace (59 m.)

Vida Press

Turtingojo brolio paveldėtoja po jo mirties perėmė „Versace“ imperiją 1977 m. Naują statusą Donatella pažymėjo pirma plastine operacija – pasididino lūpas. Sprendžiant iš visko, procesas jai tiek patiko, kad pasidarė sunku sustoti. Nosies korekcija, botoksas, krūtų operacija – nežinoma, kiek kartų D. Versace gulėsi ant operacinio stalo.

Na bet faktai akivaizdūs – Donatellos pokyčiai tapo nesėkmingų plastinių operacijų simboliu.

Lara Flynn Boyle (44 m.)

Vida Press

Inteligentiška serialo „Twin Peaks“ žvaigždė žavėjo grožiu. Po Davido Lyncho šedevro jai ėmė sektis, bet staiga netikėtai baigėsi. Romanas su Jacku Nicholsonu ir vaidmuo filmo „Vyrai juodais drabužiais“ tęsinyje buvo paskutiniai aktorės pasiekimai. Tada ji jau buvo pradėjusi eksperimentuoti su savo išvaizda. Iš pradžių stipriai sublogo, paskui pateko į plastikos chirurgų rankas.

Prieš kelerius metus publika, pamiršusi apie L. F. Boyle, atsiminė ją – paparaco gatvėje padarytos nuotraukos sukėlė šoką – neaiškaus amžiaus moteris nė iš tolo nepriminė Donnos iš „Twin Peakso“.

Janice Dickinson (59 m.)

Vida Press

Septynis kartus buvusi žurnalo „Elle“ (kurių honorarai pirmą kartą modelių verslo istorijoje pasiekė Holivudo honorarus) viršelio modeliu, aštuntą dešimtmetį jos dieta buvo kokainas ir salotos. J. Dickinson it apsėsta stengėsi išsaugoti jaunystę. Ji neslepia, jog daug kartų kreipėsi į plastikos chirurgus.

Krūtų didinimas, riebalų nusiurbimas, reguliarios botokso injekcijos,
pasmakrės koregavimas – 55 m. J. Dickinson operacinis stalas tapo ne
mažiau įprastas už podiumą. „Esu pasirengusi būti lavonu, bet tik idealiai atrodančiu“, – sako ji.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis