G. Einikio žmona pirmą kartą ryžosi atviram interviu

Moteris prašo pagalbos.

Šią trečiadienio popietę 17.15 val. televizijos LNK laidoje „Yra kaip yra“ – diskusija apie moteris, patiriančias smurtą šeimose. Laidoje – išskirtiniai garsių Lietuvos moterų liudijimai.

Pirmą kartą itin atviram interviu ryžosi garsaus krepšininko Gintaro Einikio žmona Jurgita. Moteris, neapsikentusi vyro psichologinio ir fizinio smurto ryžosi prašyti pagalbos: „Vyras jau dvi savaites geria. Išgėręs triukšmauja, šlapinasi ant gėlių, grasina... Noriu skirtis, noriu, kad baigtųsi šis košmaras, bet neturiu kur eiti... Manęs niekas nelaukia“, – su ašaromis akyse atviravo Jurgita Einikienė.

Ryžtis atviram interviu Jurgita Einikienei padėjo žurnaliste pradėjusi dirbti žinoma uostamiesčio atlikėja Rosita Paulauskaitė, pažadėjusi dėti visas pastangas, kad Jurgita išsiskirtų su praeityje garsiu krepšininku, neliktų gatvėje bei ramiai augintų savo trejų metų vaiką.

„Aš bijau, kad pamatęs šitą interviu jis padarys labai blogų dalykų“, - laidoje nugąstavo R. Paulauskaitė.

Tiesa, ne visi laidos dalyviai gailėjo Jurgitos. Advokatė Svetlana Pronina pareiškė, jog yra įsitikinusi, kad dėl šios situacijos kalta pati Jurgita.

Nepalaikė Jurgitos ir laidos ekspertė Gintarė Gurevičiūtė, kuri nesuprato, kodėl Jurgita tiek metų nesiryžta palikti smurtaujančio sutuoktinio.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis