I. Stumbrienė: dukrą laviname šešiose mokyklėlėse

Garsios mamos dalinasi, kiek dėmesio ir investicijų skiria savo vaikams.

Nors Ingos ir Aivaro Stumbrų dukrai tik 8-eri, be privačios mokyklos, kurioje mokosi pagrindinių dalykų, ji lanko dar šešias specialaus lavinimo mokyklėles – pramoginius šokius, šachmatų būrelį, vokalo studiją, menų kraitę, kurioje mokosi darbelių, gimnastikos užsiėmimus ir modelių mokyklėlę. Ketverių Ingos sūnus Gabrielius kol kas lanko tik privatų darželį.

„Noriu, kad mano vaikai susipažintų su kuo daugiau įvairių dalykų, ir ateityje suprastų, kuo nori užsiimti gyvenime. Tik pabandę įvairias sritis jie supras, kas iš tiesų juos traukia“, - sako Inga. Šio pirmadienio vakaro LNK laidoje „Nuo... Iki...“ garsios mamos dalinsis tuo, kiek dėmesio ir investicijų skiria savo vaikams.

I.Paksaitė atviraus, kad itin didelį dėmesį skirią ne tik vaikų išsilavinimui, bet ir laikui, praleistam su jais. Todėl kartu su vyru Aivaru Inga neatostogauja, o kaskart vykdama svetur pasiima ir vaikus.

Tuo tarpu 31-erių dainininkė Natalija Bunkė atskleis, kad trejų metukų sūnui Kristupui išleidžia beveik viską, ką uždirba. Daugiau nei minimalus atlyginimas Lietuvoje – tiek Natalija papasakos kartą išleidusi žaislui, kurį taip mėgsta sūnus.

„Labai norėčiau, kad mano sūnus studijuotų užsienyje, ne Lietuvoje, norėčiau, kad jis ir darbą turėtų užsienyje. Todėl jau dabar tam tikra prasme ruošiu jį emigracijai“, - pasakos dar viena garsi dainininkė Vaida Genytė.

Tad kaip garsios mamos investuoja į savo vaikus? Kokiam gyvenimui ir kur juos ruošia?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis