A. Guogienė: nebijau sustorėti per nėštumą

Vasarą susituokusi su milijonieriumi verslininku ir politiku Antanu Guoga, dabar kūdikio besilaukianti Aistė Guogienė moterims pataria elgtis taip kaip ji – laukti.

Ramybe ir pasitikėjimu spinduliuojantis buvęs modelis, trumpam paskutinį kartą prieš gimdymą sugrįžusi į Lietuvą, Anupriškėse priėmė TV3 laidos „Tobula moteris“ komandą.

Laidos vedėja Inga Norkutė-Žvinienė jau šį šeštadienį 10.00 val. su Aiste kalbėsis atvirai ir moteriškai. Aistė pasakos, kaip susipažino su A. Guoga, kokie jo bruožai ją patraukė, ir prisipažins, kad silpni vyrai jos netraukė. „Esu pati gan stipri ir labai norėjau dar stipresnio žmogaus“, – tikins Aistė.

Antaną pirmą kartą Aistė išvydo bare.

„Įdomiau tik tiek, kad buvo mano 30 gimtadienis, ta proga gavau dovanų vyrą“, – juokauja prisiminusi svarbiausią gyvenime pažintį moteris. Tiesa, po gimtadienio su Antanu ji neskubėjo susitikti. Antrą kartą pora pasimatė atsitiktinai, praėjus mėnesiui.

„Aš galvodavau, kad vyras turi siekti, dėti pastangas. Lig šiol taip manau. Nepritariu, kai moterys pačios tai daro“, – savo mintimis dalinsis milijonieriaus žmona.

Be to, Aistė prisipažįsta, kiek pinigų išleidžia savo išvaizdai. „Man svarbiausia yra estetinis vaizdas: tvarkingi nagai, plaukai, manikiūras, pedikiūras, plaukų padažymas. Visos moterys žino, kiek tokie dalykai kainuoja. Tai nėra kažkokios kosminės kainos, bet šiek tiek. Galbūt 1000 litų, bet nesu grožio salonų fanė, nesu labai išlaidi“, – atviraus moteris.

Aistės nuomone, besilaukianti moteris taip pat turi prisižiūrėti, sveikai maitintis, rūpintis savo išvaizda ir neužsidaryti nuo pasaulio. Anksčiau dirbusi modeliu, ji įprato prie griežtos savikontrolės, todėl nebijo sustorėti po nėštumo: „Susiimsiu ir sukūsiu, jeigu reikės.“

Tiesa, Aistė prisipažins, kad nėra lengva stebėti savo besikeičiančias kūno formas. „Aš kartais ryte atsibundu, pasižiūriu į save iš šono ir galvoju: tokio pilvo niekada neturėjau. Bet depresiją atperka tai, kad lauki mažyčio vaikelio, tai – džiaugsmas“, – sakys šypsodamasi žinoma moteris.

Vaikelis pasaulį turėtų išvysti per Naujuosius metus. Aistė juokauja, kad pats pasirinks: ar jam labiau patiks 2014 ar 2015 metai. Kūdikis gims Briuselyje, bet bus Lietuvos pilietis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis