Douglasą tiesiog pritrenkė žmonos abejingumas

Sako, šįkart tai rimta...

Šių dienų populiariausi straipsniai:
- Nadežda Krupskaja – kilminga, bet nelaiminga Lenino žmona
- Mezgimas – nieko nekainuojantis, bet veiksmingas vaistas + KONKURSAS
- Horoskopas lapkričio 6-13: laikotarpis prasideda gana palankiai
- 5 gražiausios garsenybių šukuosenos ir makiažas
- Kreminė cukinijų sriuba su lydytu sūreliu

Šiomis dienomis tapo aišku, kad garsioji pora - Michaelis Douglasas ir Catherine Zeta Jones – pateikė skyrybų dokumentus.

Douglasą tiesiog pritrenkė žmonos abejingumas – Catherine atsisakė švęsti vyro 70-metį.

Apžvalgininkai būsimąjį skyrybų procesą jau pakrikštijo vienu brangiausių Holivude, nes kartu užgyventas poros turtas skaičiuojamas 300 milijonų dolerių.

Į tokius pranešimus galima būtų numoti ranka, prisiminus žinutes, pranešančias, kaip pora tai skiriasi, tai vėl taikosi, tačiau šįkart, panašu, viskas labai rimta.

Šeimą pažįstančiųjų teigimu, Michaelis jau seniai pavargo nuo žmonos abejingumo, tačiau vyrą galutinai pribaigė istorija su artėjančiu jo 70-uoju jubiliejumi. Sako, kad garsus aktorius nekantriai ir su jauduliu laukė šios datos ir norėjo ją atšvęsti taip trankiai, kad visas pasaulis apie tai sužinotų. Tačiau Catherine greitai nusodino vyrą, pranešdama, kad nesiruošia jam rengti jokios grandiozinės staigmenos ir mano, kad tokiame amžiuje būtų išmintingiau gimtadienį švęsti namuose jaukiame artimųjų ratelyje, gurkšnojant nestiprią arbatą.

Pora augina du vaikus
Vida Press
Liudininko teigimu, išgirdęs tokį pasiūlymą Douglasas net išsižiojo. Ir tuo metu jis supratęs, kad nebenori gyventi po vienu stogu su Catherine Zeta Jones.

Šeimos draugas sakė: „Michaelis nutarė, kad jam jau gana. Jis nieko neprarasiąs, nes tarp jo ir žmonos jau senokai nelikę ne tik buvusių jausmų, bet ir elementarios pagarbos vienas kitam“.

Tačiau, nepaisant vienas po kitos plaukiančių pranešimų apie skyrybas, pora nesirengia visiems pasakoti apie šeimos barnius ir atsisako komentuoti susidariusią situaciją. O Douglaso atstovas pabandė nuraminti įsiaudrinusius spaudos atstovus sakydamas, kad „Michaelio ir Catherine asmeniniame gyvenime viskas yra gerai“.

Vis dėlto, panašu, kad pora tiesiog tempia laiką ir bijo spręsti iškilusias problemas. Juk nuo praėjusių metų, kai garsenybių santykiuose buvo paskelbta pertrauka, idilė į šeimą taip ir nesugrįžo.

Sužinokite portalo naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą "Moteris"! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo "Moteris" prenumeratą.


Skaitykite Moteris.lt naujienas ir savo išmaniajame telefone. Parsisiųsti programėles: „iPhone“; „Android“. Sekite mūsų naujienas ir Facebooke!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis