Garsiausios 2014 m. žvaigždžių skyrybos

Garsios poros, išsiskyrusios 2014 m.

Verta paskaityti:
- Astrologė Lana: kokie bus 2015-ieji, Ožkos metai, kiekvienam Zodiako ženklui
- Žinomos moterys – apie mažą juodą suknelę
- Jurijus Nikulinas: liūdnas linksmojo klouno likimas
- Daktaro Ozo patarimai, kaip sulieknėti
- Ką nuotraukos byloja apie poros jausmus?
- Šventėms - „Napoleonas“

2014-ieji buvo džiugių naujienų ir nemalonių sukrėtimų metai. Kartu su informacija apie sensacingas vestuves, garsenybių kronikoje vis pasirodydavo pranešimai apie žvaigždžių porų išsiskyrimus. Subyrėjo net, atrodytų, patys pavyzdingiausi ir tvirčiausi santykiai. ELLE pateikia garsiausiai nuskambėjusių 2014 metų skyrybų sąrašą.

Gwyneth Paltrow ir Chrisas Martinas

Vida Press

Net ilgiausiai trunkančiuose ir tvirtuose santykiuose gali atsirasti įtrūkimų: savo staigias skyrybas Gwyneth Paltrow ir Chrisas Martinas pavadino „taikiu išsiskyrimu“. Sutuoktiniai ilgai bandė išsaugoti santykius. „Vis dėlto mylėti vienas kitą mes galėsime tik per atstumą“, – reziumavo aktorė, padėjusi tašką 11 metų trukusiuose santykiuose. Juos daug kas sieja: du vaikai, kartu išgyventas sielvartas (būtent Chrisas padėjo Gwyneth atsigauti po tėvo mirties), „Coldplay“ muzika, skirta Gwyneth. Gaila, kad viso to pasirodė per maža.

Melanie Griffith ir Antonio Banderasas

Vida Press

Birželį išsiskyrimų estafetę perėmė Melanie Griffith ir Antonio Banderasas. Naujiena apie vienos iš, kaip atrodė, tvirčiausių Holivudo porų išsiskyrimą trenkė lyg perkūnas iš giedro dangaus. Sklido gandai, kad šeima iširo arba dėl naujos karštojo ispano pasijos, su kuria jis susipažino Kanuose, arba dėl liguisto M. Griffith pavydo ir jos potraukio svaigalams. Neva Melanie, kuri seniai kentė neištikimojo vyro nuotykius, tai buvo paskutinis lašas. Tačiau oficialiame pareiškime apie skyrybas sutuoktiniai pareiškė, kaip priimta tokiais atvejais, kad skiriasi dėl „nesuderinamų skirtumų“.

Mariah Carey ir Nickas Cannonas

Vida Press

„Mūsų rojuje problemos. Kelis mėnesius mes negyvename po vienu stogu“, – taip poetiškai paaiškino Nickas Cannonas išsiskyrimą su žmona Mariah Carey, nors prieš tai pasirašė susitarimą, kad neviešins skyrybų detalių. Bulvariniai leidiniai spėliojo, kad M. Carey išgrūdo vyrą dėl pastarojo neištikimybės. Neliko nuošalyje ir N. Cannono tėvas, pateisinęs sūnų tuo, kad Mariah sustorėjo ir atsisako gimdyti trečią vaiką (pora turi sūnų ir dukrą) – neva, kaip galima tai pakęsti. Bet Nickas pakentė. Kalbama, kad nepaisant pareiškimo dėl skyrybų, Kalėdas pora nusprendė švęsti kartu su vaikais ir suteikti sau galimybę susitaikyti. Šešeri metai santuokoje – ne juokas.

Richardas Gere‘as ir Carey Lowell

Vida Press

Dvylika metų trukusi Holivudo žvaigždės Richardo Gere‘o santuoka subyrėjo dar pernai. Bylinėdamasis dėl savo milijoninių turtų ir sūnaus globos, aktorius spėjo užmegzti romaną ir išsiskirti su garsia inde aktore Padma Laksmi. O teismo kronikose virė aistros: aktoriaus žmona Carey Lowell, pareiškusi, kad santuoka sužlugdė jos karjerą, o vyras turėjo donžuano polinkių, reikalauja 100 mln. dolerių kompensacijos.

Uma Thurman ir Arpadas Bussonas

Vida Press

Uma Thurman sužadėtuves su milijardieriumi Arpadu Bussonu nutraukė du kartus: pirmą kartą sužadėtuvių žiedą savo išrinktajam aktorė grąžino 2009 m., o šių metų balandį – antrąkart. Skyrybų priežastis – dažni poros išsiskyrimai: aktorė gyvena ir dirba daugiausiai Niujorke, o jos brangusis (ir tiesiogine, ir perkeltine prasme) buvęs sužadėtinis – Londone. Jų santykiai neišlaikė atstumo. Pavydėtinas jaunikis greit rado paguodą kitos garsios aktorės, Kristin Scott Thomas glėbyje, o Umą Thurman kaip visada guodė Q. Tarantino. Dabar buvę partneriai bylinėjasi dėl savo dvejų metų dukters globos.

Princas Charlesas ir Camilla Parker Bowles

Vida Press

Šeimyniniai nesutarimai šiemet neaplenkė net karališkosios šeimos narių. Didžiosios Britanijos sosto paveldėtojas princas Charlesas ir jo žmona Camilla Parker Bowles paskelbė apie tai, kad nutraukia 45 metus trukusius santykius, 10 iš kurių jie gyveno santuokoje. Skyrybas iniciavo ir 200 mln. svarų kompensacijos pareikalavo Kornvalio kunigaikštienė. Sklinda gandai, kad nesutarimai poroje prasidėjo dėl nenumaldomo Camillos potraukio džinui ir martiniui. Be to, Charlesas buvo nepatenkintas tuo, kad jo žmona nevykdo savo pareigų ir dažnai nedalyvauja svarbiuose priėmimuose. Pavargusi nuo kaltinimų, kunigaikštienė pateikė dokumentus skyryboms, pagrasinusi paviešinti visas Bakingamo rūmų paslaptis, jei negaus kompensacijos. Karalienė Elžbieta II tokį elgesį pavadino gėdingu ir pareiškė, kad marti negaus nė penso.

Ispanijos karalius Jonas Karolis ir karalienė Sofija

Vida Press

Šiemet sugriuvo ir Ispanijos karališkosios šeimos idilė: žiniasklaida dažnai skelbė, kad karalius Jonas Karolis (Chuanas Karlas), kuris valstybės valdžios vairą neseniai perdavė savo sūnui Pilypui, yra neištikimas savo žmonai, karalienei Sofijai. Karališkosios šeimos santuoka jau seniai buvo tik formali – sutuoktiniai gyveno atskirus gyvenimus. Atsistatydinusi iš valstybės vadovų posto, pora prakalbo apie skyrybas.

David Duchovny ir Tea Leoni

Vida Press

Apie tai, kad skiriasi su žmona, Davidas Duhovny paskelbė dar 2011 m. birželio mėn., bet porai prireikė dar daugiau nei trejų metų užbaigti visus formalumus. Galiausiai oficialiai santuoka buvo nutraukta tik šių metų rugpjūčio mėnesį. 14 metų trukusi poros santuoka subyrėjo dėl patologinio aktoriaus hiperseksualumo.

Timas Burtonas ir Helena Bonham Carter

Vida Press

Viena iš ekscentriškiausių pasaulinio kino porų Timas Burtonas ir Helena Bonham Carter po 13 bendro gyvenimo metų nusprendė išsiskirti. Ji buvo jo mūza ir gyvenime, ir kūryboje – susipažinusi su T. Burtonu, H. Bonham Carter filmavosi kiekvienoje jo juostoje. Formaliai žvaigždės savo santykių taip ir neįteisino, bet augina du bendrus vaikus. Nepaisant sprendimo skirtis, buvę sutuoktiniai ir toliau bendrauja, kartu leidžia laiką ir palaiko draugiškus santykius.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis