Tai, ko nežinojote apie filmą „Vienas namuose“

13 filmo „Vienas namuose“ paslapčių.

Verta paskaityti:
- Astrologė Lana: kokie bus 2015-ieji, Ožkos metai, kiekvienam Zodiako ženklui
- Žinomos moterys – apie mažą juodą suknelę
- Jurijus Nikulinas: liūdnas linksmojo klouno likimas
- Daktaro Ozo patarimai, kaip sulieknėti
- Ką nuotraukos byloja apie poros jausmus?
- Šventėms - „Napoleonas“

„Vienas namuose“komedija, kuri nusipelno ypatingo pristatymo. Neįmanoma įsivaizduoti nė vienų Naujųjų metų be išdykusio, bet labai išradingo Kevino ir dviejų nelabai sumanių banditų. Šis filmas net įtrauktas į Gineso rekordų knygą kaip daugiausiai pinigų surinkęs vaidybinis filmas pasaulyje.

Vida Press

Neabejojame, kad greitai jūs jį žiūrėsite milijoninį kartą, tačiau pateiksime keletą faktų apie šį filmą, kurių jūs greičiausiai nežinojote.

* Iš tiesų Buzzo (Kevino brolio) mergina buvo visai ne mergina, o filmo meno direktoriaus sūnus, nugrimuotas kaip mergina. Režisierius tiesiog nenorėjo skriausti tikros paauglės mergaitės.

* Aktorius Joe Pesci (vaidinantis Harry) pamiršdavo, kad vaidina šeimai skirtoje komedijoje, tad iš jo lūpų neretai išsprūsdavo žodis „fuck“. Režisierius patarė jam šį žodį keisti žodžiu „fridge“ („šaldytuvas“).

Vida Press

Norėdamas, kad filmas būtų kuo realistiškesnis, Joe Pesci norėjo, kad jaunasis Macaulay Culkinas (Kevinas) jo iš tiesų bijotų, todėl stengėsi kuo rečiau susidurti su juo filmavimo aikštelėje.

* Kartą J. Pesci net netyčia sužeidė jaunąjį aktorių. Tai įvyko repetuojant sceną, kurioje banditai kabina Keviną ant kablio, o J. Peci veikėjas sako: „Ketinu nukąsti jam visus pirštus – po vieną.“ Pasakęs tai aktorius iš tiesų iki kraujo įkando M. Culkinui į pirštą.

* Filmo „Angelai purvinomis sielomis“, kurį žiūrėjo Kevinas, iš tikrųjų realybėje nėra. Nedidelė kovinio filmo apie gangsterius scena buvo specialiai nufilmuota ir po to panaudota keliuose epizoduose.

* Tarantulas ant Danielio Sterno (Marvino) veido buvo tikras. Kad neišgąsdintų voro, D. Sternui teko mimika vaizduoti riksmą, o garsas buvo įrašytas vėliau.

Vida Press

* Filmavimas vyko daugiausiai Čikagoje, o Paryžiaus oro uostas iš tiesų buvo Tarptautinis O‘Hara oro uostas. Prašmatnių verslo klasės vietų dekoracijos buvo specialiai pastatytos vietos mokyklos krepšinio aikštelėje, o jos baseinas panaudotas filmuojant užpiltą McCallisterių namų rūsį.

* Beje, pats namas, kuriame pagal filmą gyveno Kevino šeima, yra Linkolno aveniu 671, Ilinojaus valstijos turčių kaime. 2011 m. buvo paskelbtas šio vienai šeimai skirto trijų aukštų namo pardavimas. Pradinė suma siekė 2,4 mln. dolerių (apytikriai 6,65 Lt.), o parduotas jis buvo 2012 m. už 1,585 mln. dolerių (apytikriai 4,41 mln. Lt.). Šiandien namas yra turistų lankomas objektas.

Vida Press

* Iš pradžių bandito Harry vaidmeniui buvo kviečiami Robertas De Niro ir Jonas Lovitzas, bet jie atmetė pasiūlymą.

* Macaulay Culkino brolis Kieranas filme suvaidino Fullerį – jaunesnį Kevino pusbrolį, kuris nuolat šlapindavosi į lovą.

* Mikrofonas „Talkboy“ – tai neegzistuojantis vienkartinis darbinis rekvizitas, specialiai sukurtas filmui. Tačiau komedijos gerbėjai labai norėjo tokį įsigyti, tad po kelerių metų žaislas atsirado prekyboje.

Vida Press

Po filmo pasigirdo spėliojimų, kad filme pasirodė pats Elvis Presley. Dauguma tų, kurie netiki, jog rokenrolo karalius mirė, tvirtina, kad vyras su tankia barzda, stovintis už Kevino motinos, kuri rėkia ant registratorės oro uoste, yra būtent E. Presley.

* „Stikliniai“ eglutės žaisliukai, ant kurių užmina Marvinas, iš tiesų buvo padaryti iš saldainių. Bet D. Sternas scenose, kuriose jam teko vaikščioti basomis, dėl viso pikto avėjo specialias gumines apsaugas.

* Macaulay Culkinas iš tiesų nupiešė žemėlapį, kuriame pavaizduotas spąstų išdėstymas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis