Oskaras Koršunovas vedė?

Sausio 21 d. Lietuvos nacionaliniame dramos teatre įvyko neįprasta ceremonija.

Įvyko iškilminga Oskaro Koršunovo ir iki šiol žiniasklaidos akiratin nepatekusios jaunos paslaptingos merginos, vardu Jelizaveta, tuoktuvių ceremonija. Garsus režisierius visų susirinkusiųjų akivaizdoje pasižadėjo būti ištikimas savo nuotakai ir prisipažino, kad Jelizaveta yra pirmoji jo meilė, kurios nepamiršo iki šiol ir pagaliau ryžosi įsipareigoti jai visam gyvenimui.

Režisierius viešai prisipažino, kad nuo šiol keičia gyvenimo būdą ir yra rimtai nusiteikęs tyram vedybiniam gyvenimui.

LNDT nuotr.

Tuoktuvių ceremonija buvo netipiška. Joje dalyvavo būrys neatpažintų jaunuolių. Jaunikio tikinimu, tai – jo išrinktosios bendraminčiai.

Raudonomis kaukėmis veidus dengę jaunuoliai kėlė daug klausimų susirinkusiems, o jaunųjų veidai dvelkė rimtimi ir susikaupimu. Nuotaka buvo pasipuošusi juoda suknele, o jaunikis atrodė gerokai išbalęs.

LNDT nuotr.

Žurnalistai užpylė O. Koršunovą klausimais apie tokį svarbų žingsnį. Ir čia Oskaras Koršunovas atskleidė be galo keistų dalykų. Jis tvirtino, kad jo mylimoji Jelizaveta gyvena jau tūkstančius metų: antikoje ji buvo žinoma kaip Antigonė, Williamas Shakespeare‘as ją ivardino Džuljetos vardu, Lewisas Carrollis – Alisa. Jo išrinktoji – didžioji maištininkė, kuri, sekdama Džuljetos žodžiais „Jei rožę pavadinsi kitu vardu, ar ji kvepės mažiau?“, drąsiai žengė iš viduramžių į Renesansą. Ši skaisčioji revoliucionierė visais laikais buvo ypatingai nekenčiama vyriškame patriarchaliniame pasaulyje, ją vis buvo mėginama užmėtyti akmenimis.

Didžioji Jelizavetos Bam kaltė, pasak O. Koršunovo, tai, kad ji suabejoja racionaliuoju, loginiu pasauliu, jo tikrumu. Ji nusiteikusi prieš visas įmanomas ideologijas, kaip tikrą išpažįsta tik vienintelį meno pasaulį. Šiam pasauliui ištikimybę ir prisiekė režisierius Oskaras Koršunovas.
Povestuvinė Jelizavetos Bam kelionė prasidės Lietuvos nacionaliniame dramos teatre sausio 25, 27, 28 dienomis ir tęsis iki liepos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis