A. Kriščiūnas: išgirdau, kas yra laimė turtingam žmogui

Fotogrfauojant žmones projektui „Happy 365“ žurnalo „Panelėfotografas Algimantas Kriščiūnas patiria įvairiausių emocijų.

Populiariausi straipsniai:
- 10 seksualiausių drabužių, kurie veda vyrus iš proto
- Barbora Radvilaitė: kodėl vyrai kraustėsi dėl jos iš proto
- V. Baublienė: ar man už tai moka
- 20 natūralių skausmo mažinimo būdų, kurie pakeis vaistus
- Kokias nagų formas ir lakavimo tendencijas šį sezoną vertėtų pamiršti
- Vištų sparneliai medaus-sojos padaže

Štai ką pasakoja A. Kriščiūnas:

„Visada buvo įdomu, kaip laimę suvokia superturtingi žmonės. Ar jie laimingesni, kai nebereikia galvoti, ką valgysi rytoj, ir ar pinigai iš viso ką nors reiškia laimei.
Pakalbinau Igną Staškevičių ir likau maloniai nustebintas - nors ir žinojau jį esant intelektualų žmogų, bet jo laimės supratimas buvo netikėtas.

Mane labai padrąsino Simono (Simonas Tarvydas) pasisakymas. Jo laimės receptas - kad esi laisvas pasirinkti savo gyvenimo kelią ir veiklą - man buvo tarsi nušvitimas! Tai, kad jis po daugelio metų, praleistų reklamos versle pasirinko ne garantuotas pajamas, o širdžiai mielą užsiėmimą - šviestuvų dizainą, man yra didelis paskatinimas permąstyti savo gyvenimo vertybes ir prioritetus. Ir nors šita mintis, kad "žmogus yra laisvas rinktis gyvenimo kelią" žinoma kiekvienam, ją suvokti ir ja vadovautis reikia daug drąsos. Ačiū Simonui!

O po susitikimo su Vitalija (knygyno darbuotoja) visą dieną lydėjo gera nuotaika - tiek optimizmo ir geros energijos ji perdavė man. Pamačiau ją ieškodamas keletos knygų, kurių ir pavadinimų neprisiminiau, tik žinojau maždaug apie ką. Vitalija kantriai klausė mano nerišlių bandymų papasakoti ir tuoj pat atrasdavo, ko ieškau!
Tada pakalbinau ją savo projektui ir jos laimės receptas - gyvenimas knygų ir istorijų pasaulyje - pasirodė labai artimas.“

Jūsų dėmesiui kelios ištraujos iš feisbuko puslapio „Happy 365“:

* IGNAS (44 m.), verslininkas iš Lietuvos


„Esu laimingas, kol jaučiu ryšius su kitais žmonėmis ir pajėgiu mąstyti.“
Kalbėdamas su Ignu fotografas suprato, kad daugeliui paprastas ir nuoširdus pokalbis - kasdienybė, bet visai kitaip yra labai turtingiems žmonėms. Socialinė atskirtis jiems padeda labiau pajusti bendravimo vertę.“

* IEVA (26 m.), mikrobiologijos doktorantė iš Lietuvos

„Man laimės suteikia naujų dalykų mokymasis ir patyrimas: jodinėjimas, nardymas, parašiutizmas, laipiojimas uolomis (Ieva pozuoja su ką tik belaipiojant susilaužyta koja)... Pernai gavau National Geographic stipendiją ir dalyvavau ekspedicijoje į giliausią pasaulyje urvą. Buvo baisoka, bet ir jaučiausi laiminga! Iš ten parsivežiau bakterijų pavyzdžių, dabar apie jas rašau mokslinį darbą.“

* DOMINYKAS (25 m.), kiaulienos restorano šefas iš Lietuvos

„Gyvenimas turi būti įdomus! O įdomų jį padaro nauji iššūkiai. Bet vos tik pasiekiu užsibrėžtą tikslą, pasidaro nuobodu... Tada susigalvoju naują. Nes rizika ir jaudulys daro mane laimingą!“

Daugiau apie projektą „Happy 365“ skaitykite ČIA.

*****

Sužinokite portalo naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą "Moteris"! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo "Moteris" prenumeratą.

Skaitykite Moteris.lt naujienas ir savo išmaniajame telefone. Parsisiųsti programėles: „iPhone“; „Android“. Sekite mūsų naujienas ir Facebooke!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis