R. Šakalytė: daug kas klausia, kokios stebuklingos dietos laikausi

TV laidų vedėja Renata Šakalytė-Jakovleva ne tik spėja suderinti motinystę su intensyviu darbu, bet ir atranda laiko sportui. Neseniai ji išbandė naują sporto šaką – pamažu Lietuvoje populiarėjantį skvošą, arba sieninį.

Gimus dukrai Elzei, R. Šakalytė-Jakovleva vėl ėmė daugiau dėmesio skirti mitybai, o jau po kelių mėnesių drauge su mažyle pradėjo lankytis sporto salėje. Besilaukdama pirmagimės būsima mama priaugo apie 17 kilogramų. TV3 laidoje „Mitybos ir sporto balansas“ viešėdama Renata prisipažino negalinti atsispirti bulviniams
patiekalams, kurie jai primena vaikystę.

Po metus trukusių motinystės atostogų pernai lapkritį R. Šakalytė-Jakovleva į darbus grįžo kupina energijos ir, rodos, nė kiek nepakitusiomis kūno linijomis. Moteris šypsosi atradusi puikų būdą nepageidaujamiems kilogramams greitai ištirpdyti: „Daug kas manęs klausia, kokios stebuklingos dietos laikausi. Iš tiesų, jokios paslapties čia nėra – tai tiesiog darbas, stresas, krūvis ir dar vaiko maitinimas.“

Nors moteris patikino kalorijų neskaičiuojanti, Vl. Musvydaitė liko ištikima pagrindinei laidos taisyklei – ką suvalgei, tą reikia ir sudeginti. Po pietų abi patraukė į skvošo treniruotę.

„Pasirodo, ko nors labai trokštant reikia apie tai garsiai kalbėti. Vos prieš kelias savaites kolegėms kaip tik užsiminiau svajojanti išbandyti skvošą. Čia tikrai puiki staigmena“, – džiaugėsi R. Šakalytė-Jakovleva.

Su nauja sporto šaka Renatą ir Vladą supažindino tituluočiausias Lietuvos skvošo meistras, keturiskart šalies čempionas Mantas Kočiūnas. Tuo metu laidos mitybos specialistas Artūras Sujeta užsuko į Jakovlevų namus ir įvertino šeimos šaldytuvo turinį. Paaiškėjo, kad mažoji Elzė pasimėgauti sveikuoliškomis košėmis iš grūdinių kultūrų neretai priverčia ir tėvelius.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis