Kaip būnant 60-ies atrodyti lyg 30-metei? Christie Brinkley istorija

Kaip manote, kiek metų šiam modeliui? 25, 30, o gal 40? Ji – Christie Brinkley, jai – 61 m. Jos bendraamžės tvarkosi dokumentus pensionatui, o ji pozuoja populiariems leidiniams, vilkėdama maudymosi kostiumėlį. Žodis „senatvė“ jai nieko nereiškia.

Skaitomiausi šių dienų straipsniai:
- Blakstienų tušo TOP10: kuriuos labiausiai mėgsta įžymybės?
- M. Repšys: ilgalaikiai santykiai jaunajai kartai neatrodo didelė vertybė...
- Agnė Gilytė: turiu kelis nepamainomus grožio ritualus
- Dizainerės Ramunės Piekautaitės pasiūlymai šiai vasarai
- Rūkytos vištienos ir kiaušinių mišrainė

Prieš dvejus metus, 60-ojo jubiliejaus išvakarėse duotame interviu leidiniui „People“ Ch. Brinkley sakė: „Džiaugiuosi, kad man greit sukaks 60 m., būsiu savo gyvenimo viršūnėje.“ Kad visi jos metų turėtų tiek energijos ir pasitikėjimo.

Vida Press

1973 m. fotografas Errolas Sawyeris viename Paryžiaus pašte pamatė gražią merginą. Tai buvo Christie. Ji užaugo Amerikoje, o į Prancūziją atvyko mokytis. Fotografas padarė kelias nuotraukas, kuriomis susidomėjo modelių agentūra „Elite“. Taip prasdiėj osvaiginanti Christie karjera.

Per šiuos metus Ch. Brinkley pasirodė ant daugiau nei 500 žurnalų viršelių, taip pat ir tokių, kaip „Vogue“, „Glamour“, „Rolling Stones“, „Esquire“. Devinto dešimtmečio viduryje Christie pasirašė ilgiausią mados istorijoje sutartį – 20-iai metų su kosmetikos gamintoja „Cover Girl“. O 2005 m. sutartį pratęsė.

Vida Press

Šiuo metu Christie ne tik modelis, bet ir rašytoja, iliustratorė, fotografė, modeliuotoja ir dainininkė. Taip pat trijų vaikų motina, kuri nepaisant nėštumų ir gimdymų, visada išsaugojo dailią figūrą. Neslėpsime – Brinkley dažnai lankosi pas kosmetologus, kruopščiai darosi makiažą, šukuosenoms naudoja pridėtinius plaukus. Kas gi blogo, jei nepaisant visko, atrodai natūraliai?

Vida Press

Christie Brinkley gyvenimo taisyklės

1. Negalvoti apie amžių.

„Biologinis amžius neturi nieko bendro su mano savijauta, – nuolat žurnalistams sako Ch. Brinkley. – Dabar ši frazė man nieko nereiškia. Jaučiu, kad laikas negali apriboti mano sielos, mano energijos ir apskritai manęs.“

Vida Press

2. Jei labai norisi – galima.

Christie – vegetarė. Nuo 13 m. ji valgo tik vaisius, daržoves ir pieno produktus. Gerbėjų nuomone, būtent čia – jos sėkmės paslaptis. Bet tai nereiškia, kad ji atsisako skanėstų. Ji ne kartą yra sakiusi, kad labai mėgsta makaronus ir valgo jų net vakarienei. Ji mėgsta ir jūros gėrybes: „Gyvenimas per trumpas, kad kartais sau neleistum austrių ir šampano.“

Vida Press

3.Nesikoncentruoti į drabužių dydžius.

Viename interviu Christie pasakojo, kad jos svoris svyruoja. Nieko, keisto, jei mėgsti makaronus... Jos spintoje yra džinsų nuo 40 iki 44 dydžio, bet jos tai nė kiek nejaudina. Nebūna moterų be trūkumų. Svarbiausia – pasirinkti drabužius, kurie juos paslėptų.

Vida Press

4.Sportas – jaunystė.

O į sportą gražuolė susikoncentravusi. Sportuodama ji jaučiasi jauna. „Kai tik mano sąnariai dirba, suprantu, kad esu viskam pasirengusi“, – sakė modelis. Ji yra buvusi treniruoklių „TotalGym“ veidu ir iki šiol sako, kad su šiuo treniruokliu stiprina pilvą, kojas ir rankas. Be to, ji kasdien stengiasi padaryti iki 100 atsispaudimų, mažiausiai pusvalandį užsiima joga ir dažnai rytais bėgioja.

C. Brinkley patinka ir ekstremalaus sporto rūšys. „Gyvenime esu patyrusi daug traumų dėl to, ko negalėjau kontroliuoti: pabėgę arkliai, krentantys sraigtasparniai, apsiverčiančios valtys“, – pasakojo ji žurnalistams.

Vida Press

5.Vilkėti pagal statusą.

Nepaisant puikios figūros, Christie niekada nenešioja pernelyg atvirų ar vulgarių drabužių. Ne todėl, kad modelis nepatenkinta savo kūnu – tiesiog bikinis jai nebetinka, vis tik trijų suaugusių vaikų motina... „Kai ilsimės vieni, galiu apsivilkti bikinį, bet bendrame paplūdimyje su vaikais vilkiu uždarus maudymosi kostiumėlius, nes jiems nesinori vaikščioti su senute, vilkinčia bikinį“, – ironizuoja Christie.

Vida Press

6.Mylėti savo vaikus.

Nepaisant stulbinamos karjeros ir gausios veiklos, Šeimai Christie – pirmoje vietoje. „Aš suaugusi motina, jaučiu atsakomybę vaikams ir sau. Noriu visada būti šalia jų, darau viską, kad tai būtų įmanoma“, – sako ji.

Su vaikais - Jacku Brinkley Cooku ir Alex Ray Joel
Vida Press

****

Skaitykite Moteris.lt naujienas ir savo išmaniajame telefone. Parsisiųsti programėles: „iPhone“; „Android“. Sekite mūsų naujienas ir Facebooke!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis