Goda Alijeva: nereikia bėgti nuo seksualumo

Viena seksualiausių Lietuvos mamyčių Goda Alijeva: „Man dar norisi tų trumpų sijonų“.

Pristatomos dešimt karščiausių ir seksualiausių Lietuvos mamyčių. Jos buvo geidžiamos nuo pat karjeros pradžios ir tokiomis išliko iki šiol, kai jau yra ištekėjusios ar augina vaikus.

Merginų grupės „69 danguje“ gražuolė Goda Alijeva, auginanti penkiametę dukrą ir pusantrų metukų sūnų, ne tik pateko į topą, bet ir tapo šio vakaro „Žvaigždžių dešimtuko“ vedėja.

„Reikia nebėgt nuo to savo, kaip sakoma, seksualumo. Visų pirma, aš dar esu jauna moteris. Man dar norisi tų trumpų sijonų ir galbūt gilesnių iškirpčių, bet tam yra vieta ir laikas, – išskirtiniame interviu šį antradienio vakarą TV3 laidoje „Žvaigždžių dešimtukas“ pasakos G. Alijeva. – Aš manau, kad yra laikas, kada gali taip puoštis ir kada negali taip puoštis. Tiesiog taip.“

Vienas šio vakaro „Žvaigždžių dešimtuko“ pašnekovų psichologas Andrius Kaluginas įsitikinęs, kad seksualumas ir motinystė – suderinamas dalykas.

„Motinystė ir seksualumas, seksualumas ir motinystė – viskas yra suderinama. Tik reikia tai daryti su protu, atsargiai ir paisyti tam tikrų taisyklių, – pabrėš psichologas. – Vaikas tikrai gali labai jautriai reaguoti į perdėtą mamos seksualumą, jeigu tai pabrėžtinai demonstruojama. Tuomet, be jokios abejonės, iš pradžių gali kilti visokių neigiamų minčių, o paskui – žodžių ir konfliktų.“

Laidoje žiūrovai pamatys trimetį berniuką ir septynmetę mergaitę auginančią grupės „Naujosios pupytės“ narę Vitą Jakutienę, dvi dukras turinčią dainininkę Astą Pilypaitę, trejų metų sūnų auklėjančią „69 danguje“ dainininkę Kariną Krysko-Skambinę ir kitas populiarias, seksualumu spinduliuojančias mamas.

Ar į šio vakaro „Žvaigždžių dešimtuką“ pateko „69 danguje“ narės mamos – Nijolė Pareigytė-Rukaitienė, turinti dvejų su puse metų dukrytę ir Ingrida Martinkėnaitė, auginanti septynerių metukų mergaitę? Kuri pozicija atiteko Godai?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis