I. Balsytė: mes su vyru bendraujam kitokiame lygmenyje

Ilona Balsytė – apie santykius su vyru, vaikais ir lemtingą vaidmenį, uždariusį duris į televiziją

Žiūrovų mylimą aktorę Iloną Balsytę šiandien išvysti scenoje – retenybė. Per savo gyvenimą sukūrusi ne vieną dešimtį įsimintiniausių vaidmenų kine ir teatro scenoje, šiandien ji didžiąją dalį energijos ir laiko atiduoda nebe aktorystei, o pedagoginei veiklai.

Ilgus metus savo asmeninį gyvenimą po devyneriais užraktais slėpusi garsi aktorė prisipažįsta, kad šiandien jos didžiausias nuopelnas ne karjera, o sukurta šeima. Nors po to, kai žlugo pirmoji aktorės santuoka su vyru verslininku Giedriumi Sakalausku, su dviem dukromis likusi Ilona ilgai nesiryžo įsileisti į širdį kito žmogaus, meilė ją aplankė artimiausioje aplinkoje. Teatre užsimezgusi draugystė ir šilti jausmai septyneriais metais jaunesniam kolegai dar ilgai buvo slepiami nuo aplinkinių. Dabar aktoriai yra laimingai vedę ir augina pirmaklasį sūnų Martyną.

Ilona Balsytė
Ilona Balsytė
Klubas.lt (J.Baliutavičiaus nuotr.)

„Jausmai yra arba jų nėra ir visai nesvarbu, tas žmogus yra vienoj terpėj ar kitoj terpėj. Pasakysiu taip: aš manau, kad mes su savo vyru bendraujam truputį kitam dvasiniam lygmeny, nepriklausomai nuo to, kokioj mes aplinkoj esame”, – sako Ilona Balsytė LRT televizijos laidos „Gyvenimas” kūrėjams šį trečiadienį 21.30 al.

Nors garsios aktorės dukros Saulė ir Ieva jau suaugusios ir gyvena atskirus gyvenimus, dar ir šiandien žinoma aktorė jautriai prisimena aplinkinių replikas, neva ji kūliaversčiais versdamasi per kelis darbus ir nuolatinį norą visur suspėti per mažai laiko skyrė savo vaikams. Su tokiais užgauliojimais moteris visiškai nesutinka ir šiandien šventai tiki, kad svarbiausia – ne kartu su vaiku praleistų valandų skaičius, o bendravimo kokybė.

„Kai pakalbėjau apie vaikus, vos neapsiverkiau. Gal dabar kažkiek išmokau tą paslėpti, bet ne visada pavyksta, su amžiumi darosi vis sunkiau, apsiverkiu ir apsiverkiu”, – vos laikydama ašaras pasakojo Ilona Balsytė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis