Jubiliejų švenčianti „Moteris“ sukvietė drauges į erotinio filmo premjerą

Ketvirtadienio vakarą vyko išskirtinė erotinės dramos „Geismo architektas“ premjera, kurią pristatė 95-ajį gimtadienį švenčiantis žurnalas „Moteris“.

DELFI / Karolina Pansevič

Žurnalas „Moteris“, įspūdingą sukaktį minėsiantis rugsėjo 14 dieną, į uždarą seansą sukvietė vien moteris, kurioms buvo įteiktas jubiliejinis žurnalo numeris. Vakaro viešnios vaišinosi šampanu, kino tetaro skanėstais ir mėgavosi moteriška draugija. Erotinis filmas šiltam ir jaukiam vakarui suteikė pikantišką prieskonį.

Vakaro akimirkos:

Apie filmą „Geismo architektas“

Vos pradėtas rodyti „Oskaro“ laureato režisieriaus Denyso Arcando gimtojoje Kanadoje „Geismo architektas“ sukėlė daugybę diskusijų. Vieni jį gyrė dėl nuostabiai perteiktos šalies gamtos ir architektūros, kiti peikė dėl to, kaip filme vaizduojama prancūziškoji Kanados visuomenės dalis. Esą jai svarbi tik estetiška aplinka, paviršutiniškas grožis, seksas ir kiti gražūs, tačiau kupini tuštybės gyvenimo aspektai.

Be jokios abejonės, filmas daug dėmesio sulaukė ir dėl jame rodomų atvirų meilės scenų – jis net buvo pramintas „kanadietiškaisiais penkiasdešimt pilkų atspalvių“, nors su pastaruoju filmu neturi nieko bendra. Beje, priešingai nei daug neigiamų atsiliepimų sulaukę „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“, „Geismo architektas“ kino kritikams įsiminė kaip itin gera ir subtili erotinė drama.

Šiandien, rugpjūčio 28-ąją, Lietuvos kino teatruose startuojančiame filme pasakojama jauno, išvaizdaus ir sėkmingo architekto Liuko istorija. Jis turi žavią žmoną, draugų ir gyvena gražų gyvenimą, kurio didelę dalį sudaro karjera, kelionės, sportas ir, žinoma, seksas. Be jokios abejonės, Liukas puikiai projektuoja, tačiau moterys jį myli ne dėl to. Gražus, tačiau kiek nuobodus gyvenimas pasisuka kita linkme po vienos nakties nuotykio, į kurį Liuką pastūmėja nesuprantamas geismo protrūkis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis