Kaip vestuvėms figūrą dailino Skaiva Kraujalė?

„Nieko nėra maloniau, kai siuvėja, primatuodama vestuvinę suknelę, pareiškia, kad ją reikia sumažinti visu dydžiu, vyras ir draugai kaskart pasitinka su komplimentais, o nesenai pirktos kelnės nusimauna neatsegus užtrauktuko“, - juokauja prieš kelias savaites vestuves atšokusi radijo laidų vedėja, žurnalistė Skaiva Kraujalė.

Iš prigimties pilnėti linkusi moteris negali sau leisti kas vakarą mėgautis pyragėliais, tačiau išvengiant alinančių dietų bei sporto, vos per pusantro mėnesio ji sugebėjo patobulinti problemines kūno zonas ir su malonumu dalijasi atradimais.

Užtikrintas rezultatas ir jokio bumerango efekto

„Visos merginos trokšta rasti tą stebuklingą būdą, kurio dėka galėtų atsikratyti atsikišusio pilvo, jį gaubiančio „gelbėjimosi rato“ ar storų šlaunų, nealinant savęs dietomis ir neliejant devinto prakaito sporto salėje“, - įsitikinusi Skaiva.

Nors žinoma moteris sutinka su neginčijama subalansuotos mitybos ir sporto svarba, ruošiantis vestuvėms ir pati ieškojo greito, gyvenimo būdą atitinkančio bei efektyvaus metodo figūrai padailinti. Iki šiol maniusi, kad vienintelė išeitis tokiu atveju - skalpelis, Skaiva tuomet savo „Facebook“ paskyroje netgi šmaikščiai kvietė plastinės chirurgijos specialistus į pagalbą.

„Man patinka eksperimentuoti, esu išmėginusi ne vieną dietą, sportavusi ir, be abejonės, susipažinusi su bumerago efektu, tačiau šį kartą nei badavimas, nei variantas, kuomet laikinai dydžiu sumažėjusias kelnes keičia bene dvigubai didesnės už prieš tai turėtas, man netiko“, - patirtimi dalijasi S. Kraujalė. Moteris prisipažįsta, jog išbandyti naujai atrastas procedūras ėjo nugalėta smalsumo, tačiau nusiteikusi gana skeptiškai.

„Nors maitinuosi gana sveikai, vengiu daug angliavandenių turinčių, riebių patiekalų, tačiau jokios specifinės dietos ar sporto programos nesilaikiau. Leisdavau sau ir nuodėminga šampano taure laimėjus kokią šunų parodą pasimėgauti, todėl nesitikėjau, kad mane pamasažuos ir išeisiu liekna. O ir po pirmųjų apsilankymų jokių ypatingų svorio pokyčių nepastebėjau,“, - prisimena ji.

Visgi Skaiva pasakoja, kad po antros procedūros iš aplinkinių pradėjo gauti pastabas jog „nyksta“ akyse, o po paskutiniojo seanso pokyčius pastebėjo ir pati. VelaShape III procedūrų kurso dėka ji neteko 3 kg, tačiau 4 cm sumažėję liemens bei 5 cm klubų apimtys ne tik privertė sumažinti vestuvinę suknelę, bet ir atsisveikinti su naujutėlaitėmis kelnėmis, kadangi rezultatai liko nepakitę ir šventei praėjus. Per mėnesį Skaiva neteko 3 kilogramų.

M. Žičiaus nuotr.

Kai sporto salė „ne pakeliui“

Daugiau nei 10 metų patirtį grožio bei kūno estetikos srityje turinti „Studio Shape“ klinikos specialistė Dijana Jankauskienė pasakoja, kad Skaiva atėjo su konkrečiais norais: sumažinti kūno apimtis, padailinti rankas, liemenį bei taliją ir tai padaryti be fizinės veiklos. „Niekada nemėgau sportuoti, tačiau ne dėl motyvacijos trūkumo ar tinginystės – su malonumu to daryti neleidžia problemos su širdimi“, - atvirauja ir pati S. Kraujalė.

„Iš tikrųjų, daugelis moterų susiduria su problema, kuomet aktyvia fizine veikla užsiimti joms neleidžia sveikata, pavyzdžiui, anksčiau patirta sunki trauma ar vidaus organų patologijos“, - pastebi D. Jankauskienė. Pasak jos, 70-80 proc. dailios figūros sėkmės lemia pakoreguota mityba, greita medžiagų, kraujo ir limfos apytaka, o šie procesai paspartinami odą veikiant infraraudonaisiais spinduliais, radijo dažniu, vakuumu ir mechaniniais voleliais.

„Procedūros metu įšildomi ne tik paviršiniai, bet ir giliausiuose odos sluoksniuose esantys audiniai, todėl nyksta riebalinių ląstelių perteklius, o mažėjant kūno apimtims gerėja ir odos būklė“, - sako specialistė.

„Džiaugiuosi, kad šiuolaikinės technologijos leidžia moterims tobulinti figūrą apsieinant be kasdienio triūso sporto salėje. Tiesa, draugės, sužinojusios kaip kūdinuos, nedelsdamos pasekė mano pavyzdžiu, nes juk niekas kompanijoje nenori būti ta „storąja drauge“, - juokiasi Skaiva.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis