Užgeso atlikėjos Céline Dion vyro gyvybė

Ketvirtadienio rytą mirė garsios dainininkės Céline Dion vyras René Angélil, paskelbė žurnalas „People“. 73 metų vyrą pakirto vėžys.

René Angélil, kuris buvo atlikėjos prodiuseris, mirė ketvirtadienio rytą savo namuose Los Andžele, pralaimėjęs ilgą ir sunkią kovą su onkologine liga. Šeimos atstovas perdavė artimųjų prašymą gerbti jų ramybę ir privatumą.

Prieš kelis mėnesius, rugpjūtį, dainininkė atvirai ir drąsiai papasakojo, kaip ji ir šeima kovoja su René liga bei paaiškino, kodėl po metų pertraukos grįžo į Las Vegasą koncertuoti.

„Iš pradžių nenorėjau ten būti, man to nebereikia. Supraskite mane teisingai – man labai patinka dainuoti žmonėms, tačiau aš taip pat turiu prioritetų,” – apie grįžimą į Las Vegasą tada kalbėjo Céline „USA Today“. – Tačiau René mane išlaisvino. Aš gedėjau visus pastaruosius metus. Manau, kad kol kas su tuo susitvarkysiu. Kol kas. Tačiau, atėjus laikui, tai smogs visa jėga.”

Vida Press

„Dabar svarbiausia mano užduotis yra kartoti mano vyrui, kad mums viskas gerai. Aš pasirūpinsiu mūsų vaikais. O jis stebės mus iš kitur.” - sakė atlikėja.

René ir Céline susituokę jau 21-erius metus, vėžys René nustatytas 2013 gruodį. Jam tai jau antra tokia diagnozė ir šįkart, panašu, ji bus lemtinga, vasaros pabaigoje rašė „USA Today“.

„Daugybę kartų klausėme medikų, kiek jam liko gyventi – trys savaitės, trys mėnesiai? René nori žinoti. Tačiau daktarai teigia negalintys to pasakyti, ” – sakė Céline.

47-erių moteris prasitarė, kad René ir ji pastaraisiais mėnesiais daug kalbėjosi, tad jis pasidalino savo didžiausiomis ateities baimėmis ir viltimis.

„Sakydavau: „Bijai? Suprantu, papasakok man apie tai,” – prisipažino Céline. – O René man atsakydavo: „Noriu mirti ant tavo rankų.” Gerai, puiku, aš būsiu su tavim, tu mirsi man ant rankų.”

Pora susilaukė trijų atžalų – 14-mečio René-Charles’o bei keturmečių dvynukų Nelson’o ir Edžio. Céline išdavė, kad vyriausiajam sūnui dažnai yra sunku matyti tėvą tokios prastos sveikatos, o tuo tarpu „dvynukai tėvo kitokio nė neprisimena.”

Vida Press

René turi dar tris vaikus iš ankstesnių santykių - Anne-Marie, Patricką ir Jean-Pierre'ą.

Kol Celine nežino, kiek dar jai liko laiko būti su vyru, ji pasiryžusi parodyti jam, kad jis visada gali ja pasitikėti.

„Matant, kad kas nors taip stipriai kovoja, tai negali neveikti,” – svarstė ji. – Telieka du pasirinkimai. Matyti smarkiai sergantį savo vyrą ir suprasti, kad negali jam niekuo padėti. Tai tave tiesiog žudo. Arba tai matyti ir jam kartoti: „Aš su tavimi. Mes kartu. Aš čia. Viskas bus gerai.”

Vida Press

René Angélil mirtis - jau trečioji, kuri paskutinėmis dienomis sukrečia pasaulį. Vakar gerbėjai skaudžia sutiko žinią apie britų aktoriaus Alano Rickmano (69 m.) netektį, dar prieš kelias dienas mus paliko roko dainininkas Davidas Bowie (69 m.). Visus vyrus nugalėjo vėžys.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis