Mia: atsikandau ir viršelių, ir skandalų

Praėjusią vasarą ištekėjusi dainininkė Vilija Pilibaitytė-Mia vengia kalbėti apie šeimyninį gyvenimą su vienmečiu verslininku Nerijumi Antanavičiumi.

Vis dėlto po daugiau nei pusmečio tylos ji padarė išimtį LRT televizijos laidai „Gyvenimas“.

„Atsikandau ir viršelių su gražiomis antraštėmis ir su visai negražiomis, skandalų ir gandų. Iki šiol gyvenau labai spalvotą gyvenimą ir dėl jokių savo istorijų nesigailiu, tačiau dabar atėjo ramybės metas. Išsigryninau draugus, perdėliojau vertybes ir prioritetus“, – jau šį vakarą televizijos žiūrovams prisipažins dainininkė.

Vilija Pilibaitytė-Mia ir Nerijus Antanavičius
Vilija Pilibaitytė-Mia ir Nerijus Antanavičius
Klubas.lt (J.Baliutavičiaus nuotr.)

Po triukšmingomis skyrybomis pasibaigusių santykių su verslininku Radvilu Bubeliu ir futbolo treneriu Edgaru Jankausku, į širdį pasibeldus naujiems jausmams, santykius su mylimuoju Mia kaip įmanydama saugojo nuo viešumo. Jo tikėjosi išvengti ir vestuvių dieną, net datą specialiai pakeitė iš savaitgalio į vėlyvą trečiadienio popietę, tačiau žiniasklaidai pavyko išsiaiškinti tuoktuvių detales ir lemtingą dieną jaunavedžius prie santuokų rūmų pasitiko būrys fotografų, televizijos operatorių.

Vilija Pilibaitytė-Mia ir Nerijus Antanavičius
Vilija Pilibaitytė-Mia ir Nerijus Antanavičius
DELFI / Tomas Vinickas

„Mano vyras nuo mūsų draugystės pradžios kartojo, kad norėtų, jog aš būčiau nežinoma... Santykių pradžioje sutarėme, kad viešumas bus mano sritis, jis į tai nesivels“, – prieš televizijos kameras atviraus jau keturioliktus metus scenoje žibanti moteris.

Timūras Augucevičius, Vilija Pilibaitytė-Mia, Žygis Stakėnas
Timūras Augucevičius, Vilija Pilibaitytė-Mia, Žygis Stakėnas
Klubas.lt (M.Jurkutės nuotr.)

32-ejų Mia atskleis ir tai, kodėl su vyru Nerijumi nesituokė bažnyčioje. „Planavome, net jaunavedžių kursus lankėme, bet supratau, kad tarti amžinoms meilės priesaiką prieš Dievą dar neatėjo metas. Kaip tu gali sakyti žodį „amžinai“, kai nežinai, kas bus rytoj, galbūt jis nustos mylėti mane, o gal aš jį, ko tada bus verta priesaika bažnyčioje“, – laidoje kalbės Mia.

Vilija Pilibaitytė - Mia
Vilija Pilibaitytė - Mia
DELFI / Domantas Pipas

Kaip Nerijui pavyko užkariauti Lietuvos scenos žvaigždės širdį, kaip jis sutaria su dainininkės sūnumi iš pirmos santuokos ir kodėl Mia nutyla, paklausta, kaip jai sekasi bendrauti su sutuoktinio vaikais iš ankstesnių santykių?

Vilija Pilibaitytė-Mia
Vilija Pilibaitytė-Mia
DELFI / Karolina Pansevič

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis