Kodėl ši moteris šypsosi prie vyro karsto

Tai Eva Holland iš Ohajo valstijos JAV, kurios vyras Mike'as Settles mirė perdozavęs heroino.

Ji išplatino socialiniuose tinkluose šia nuotrauką, kurioje kartu su vaikais šypsosi prie atviro vyro karsto. Tokiu būdu ji nori parodyti pasauliui, kokia pavojinga yra narkomanija, ir tuo pačiu, tikėtina, užkirsti kelią kažkieno mirčiai.

„Aš žinau, kad daug kam bus nemalonu žiūrėti į šią fotografiją ir netgi norėsis nusisukti nuo jos, tačiau tokią nuotrauką dariau ir ją dedu tik norėdama parodyti narkomanijos realybę“, - taip moteris parašė po išpublikuota nuotrauka.


Moters postu netruko pasidalinti 250 tūkst. žmonių ir jis plito toliau.
Eva Holland papasakojo, kad jos vyras įjunko į heroiną po to, kai priprato prie nuskausminamųjų vaistų. Supratęs, kad įklimpo gerokai, o pats jau nebegali atsisakyti narkotikų, vyras kreipėsi į gydytojus, gydėsi reabilitacijos klinikoje. Ir po kiek laiko jau džiaugėsi pasveikęs, kai neilgai trukus, vos po kelių savaičių, suskaudus dančiui išgėrė vos vieną nuskausminančiųjų tabletę... Viskas užsisuko iš naujo.


Eva ir Mike'as kartu buvo 11 metų – nuo 15-os metų. Pora augino du puikius vaikučius: sūnų Luką ir dukrą Avą.


Mike'as mirė rugsėjo 2 dieną, sulaukęs vos 26 metų, Cincinnatyje.
Dar gydydamasis reabilitacijos klinikoje Mike'as suprato, kokią stiprią priklausomybę turi ir kokį pavojų kelia narkotikai. Asmenine patirtimi, gydymosi detalėmis jis dalijosi savo Facebook puslapyje. Balandį jis džiaugėsi esąs visiškai blaivus.


Nors šeima nuo metų pradžios jau buvo iširusi, gegužę pora nutarė dar kartą pabandyti gyventi kartu. Deja, neilgai...

Ši nuotrauka daryta likus 3 dienoms iki Mike'o mirties

Evos teigimu, ji nutarė pasidalinti savo vyro istorija norėdama padėti kitiems žmonėms.


„Šios tragedijos buvo galima išvengti, šito neturėjo nutikti, tačiau vienas neteisingas žingsnis sunaikino žmogų, sugriovė šeimą. Galite manyti, kad jums taip niekada nenutiks, tačiau, manau, Mike'as galvojo lygiai taip pat. Ir jis buvo neteisus. Deja, šį trečiadienį jis iškvėpė paskutinį kartą. Mano vaikų tėvas, vyras, kurį mylėjau nuo pat vaikystės, puikus sūnus pralaimėjo kovą. Mano sūnus Lukas daugiau niekada neturės tėčio kaip žaidimų draugo, mano dukra Ava niekada nebeis pasivaikščioti su tėveliu.


Nenorėjau tiesiog pasidalinti šia istorija – labai tikiuosi, kad ji kam nors padės. Nė vienas tėvas neturi laidoti savo vaiko ir nė vienas mažas vaikas, būdamas tokio amžiaus kaip mūsų, negali laidoti tėvų,“ - netrukus po laidotuvių rašė Eva.


Kad postas buvo veiksmingas, Eva pajuto netrukus. Praėjus vos 10 dienų po vyro mirties ji ėjo gatve, kai prie jos pripuolusi moteris paprašė ją apkabinti.

„Pamaniau, kad jai tiesiog bloga diena, ir apkabinau. Tada ji ėmė verkti ir pasakoti, kad yra priklausoma nuo heroino, ir kad aną naktį vos nepadaugino narkotikų, tačiau laiku išvydo Evos postą. Tai ją sulaikė. Tu man išgelbėjai gyvybę, verkdama kartojo moteris. Mes stovėjome abi apsikabinusios ir verkėme“, - socialiniame tinkle rašė Eva.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis