Joms – per 50, tačiau jos seksualesnės už daugelį dvidešimtmečių!

Daugelis galvoja, kad amžius yra tarsi nuosprendis. Tačiau, iš tikrųjų, jeigu nuolat prižiūrėsime savo išvaizdą ir tai, ką valgome, galima ir penkiasdešimties atrodyti taip kaip būnant 25 ar 30 metų! Ar netgi geriau!

Netikite? Štai jums keli labai ryškūs pavyzdžiai!

1. Yasmina Rossi, 59 metai, JAV

Yasmina Rossi
Yasmina Rossi
Instagram.com nuotr.

Ši moteris gali mėgautis milžiniška sėkme ir toliau, nepaisant savo amžiaus, uždirbti krūvas pinigų. Su ja bendradarbiauja tokie garsūs prekės ženklai kaip „Marks & Spencer“, „Hermes“ ir „Macy’s“. Y. Rossi gimė Prancūzijai priklausančioje Korsikos saloje dar 1955 metais.

Yasmina Rossi
Yasmina Rossi
Instagram.com nuotr.

„Nėra jokių didelių paslapčių, – tikina Yasmina. – Tiesiog aš visą gyvenimą valgiau ekologiškus produktus, dar ilgai iki to, kai tai tapo madinga. Drėkinu savo odą alyvuogių aliejumi, o rapsų aliejumi stiprinu plaukus. Kartą per savaitę iš alyvuogių aliejaus ir cukraus pasidarau šveitiklį. Kiekvieną dieną suvalgau po avokadą, ekologiškos mėsos ir žuvies porciją“.

2. Carmen Dell'Orefice, ilgiausia karjera pasaulyje galintis pasigirti modelis, 84 metai

Vida Press

Prancūzijos ir Jungtinių Amerikos Valstijų „Vogue“, „Marie Claire“, „Harper’s Bazaar“, „Vanity Fair“, „Elle“ – su kokiais žurnalais tik nebendradarbiavo Carmen. Į savo madų pristatymus ją kviečia tokie dizaineriai, kurių vardai jau seniai tapo legenda: Johnas Galliano, Jeanas-Paulis Gaultier, Donna Karan, Thierry Mugler. Carmen priklauso jau du su amžiumi susiję rekordai. Pirmiausia į Guinneso rekordų knygą ji pateko kaip ilgiausią podiumo karjerą turintis modelis.

Vida Press

Carmen mano, kad norint gerai atrodyti, reikia mokėti džiaugtis gyvenimu. Interviu vienam leidinių ji prisipažino, kad iki šiol mėgaujasi seksualiniu gyvenimu ir netgi turi mylimąjį. „Jūs dar paklauskite, ar aš kvėpuoju“, – atsikirto ji netaktiškiems žurnalistams.

Vida Press

Taip pat garbingo amžiaus moteris prisipažįsta daug mieganti ir valganti kokybišką maistą. „Ką reikia valgyti man, nereikia valgyti jums. Išmokti galvoti – tai gyvenimo būtinybė. Nedaryti tai, ką daro kitas žmogus, neapgalvojus. Yra daug užuominų, gerų patarimų, tačiau privalote pagalvoti, ar jums tai tinka. Mes visi esame savo prodiuseriai: mes režisieriai, mes rašytojai, mes savo gyvenimo kostiumų dailininkai. Gyvenime svarbu pradėti nepaklusti laikui kaip įmanoma anksčiau“, – pasakoja žvaigždė.

Vida Press

3. Ornella Muti, aktorė, 61 metai, Italija

Vida Press

Ši moteris buvo sekso simboliu dar jūsų mamai! Ornella Muti tapo Europos kinematografijos sekso simboliu praėjusio amžiaus devintojo dešimtmečio antroje pusėje. Ji nebijojo demonstruoti savo seksualumą ir patrauklumą, dažnai filmavosi apsinuoginusi, atsisakydavo dublerių, nesigėdijo savo nesuskaičiuojamų romanų.

Vida Press

Posovietinėje erdvėje ji žinoma iš filmų su Adriano Celentano „Užsispyrėlės sutramdymas“ („Bisbetico domato“), „Beprotiškai įsimylėjęs („Innamorato pazzo“) ir pagrindinio vaidmens seriale „Grafas Montekristas“ („Le Comte de Monte Christo“).

Vida Press

Štai O. Mutti grožio paslaptys:

„Man patinka užsiiminėti sportu – tai mano aistra“.
„Aš visiškai negeriu alkoholio. Man nepatinka būti apgirtusia, aš nei karto gyvenime nebuvau girta“.
„Judėjimas – geriausias būdas išlaikyti gerą formą“.
„Šarmas – tai sėkmės klausimas, tačiau esu įsitikinusi, kad kiekviena moteris turi jo daugiau ar mažiau“.
„Galima pasidaryti plastinę operaciją ir būti patenkinta, o galima būti patenkinta nedarant plastinių operacijų“.

Vida Press

„Nuo savęs pačios amžiaus nepaslėpsi. Svarbiausia – kaip tu atrodai“.
„Kokios plastinės operacijos? Puikią krūtinę, pavyzdžiui, turiu tik gamtos dėka ir dėl savo trijų vaikų, kuriuos krūtine maitinau pakankamai ilgai“.
„Visada savyje ieškau defektų ir trūkumų, nuolat siekiu tobulybės“.
„Mano veidas netampa geresniu. Tačiau jeigu aš savyje matau vytimo elementų, stengiuosi tai priimti filosofiškai“.

Vida Press

4. Rita Rusic, 55 metais, Kroatija

Modelio figūros savininkė Rita Rusic yra gimusi Kroatijoje, o karjerą šou versle padarė Italijoje.

Vida Press

Vida Press

Vida Press

Iš pradžių ji dainavo nerūpestingas pop dainas, vėliau filmavosi kine… Na o paskui stojo kitapus kameros ir virto sėkminga prodiusere. O juk galėjo iki šiol vaidinti didžiajame ekrane jaunas viliokes!

Vida Press

Vida Press

Vida Press

6. Ellen Ector, kūno rengybos trenerė, 63 metai, JAV

63 metų Ellen Ector iš Džordžijos valstijoje esančios Atlantos tapo „Instagram“ žvaigžde, kai persikvalifikavo į kūno rengybos trenerę ir padarė savo kursų vaizdo įrašus. Savo paskyroje ji sulaukė daugiau kaip 95 tūkstančių sekėjų.

#NYC #lovethiscity 🌃

A photo posted by Ellen Ector (@ellenectorfit) on May 26, 2016 at 7:53pm PDT

„Instagram“ ši penkis vaikus turinti moteris ragina visus neteršti savo kūno ir teisingai maitintis. „Nedarykite iš savo kūno sąvartyno, maitinkitės taisyklingai“, – štai kone vienintelis jos patarimas, be raginimų reguliariai mankštintis.

Day 5 we are all on a mission! What is your Park? Mine is getting you through the 21 Day Challenge one day at a time! #ectorcise #womensfitness #beachbody #eatinghealthy #blackgirlsworkouttoo #menfitness #63yearsyoung #ivypark #beehive

A photo posted by Ellen Ector (@ellenectorfit) on Jun 5, 2016 at 6:04am PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis