Emigrantė Kipre: nuo mušančio lietuvio – pas svajonių musulmoną

Klausantis Kipre gyvenančios Kristinos istorijos, šiurpsta oda.

Moteris sako Lietuvoje išgyvenusi tikrą košmarą: dar būdama nepilnametė pastojo nuo nemylimo vyro ir kito sprendimo kaip vestuvės tuo metu neįsivaizdavo. Kristina tikina metų metų metus tvėrusi sutuoktinio smurtą ir neištikimybę, kol internetu susipažino su Kipre gyvenančiu musulmonu Ali ir pas jį nuskrido gyvai nė nemačiusi. Dramatiška Kristinos istorija – naująjį sezoną pradedančioje LRT televizijos laidoje „Emigrantai“.

LRT

„Kai pagaliau susitikome, pamaniau, kad negali tokių vyrų būti. Jis pasirodė toks rūpestingas, visada klausdavo, ar pavalgiau, ar man nieko netrūksta. Man nieko daryti nereikėjo – Ali viskuo pasirūpindavo“, – apie netikėtai surastą meilę pasakos laidos „Emigrantai“ pašnekovė.

LRT

Kristina toliau lygina abu savo vyrus: vienas elgėsi kaip tironas, o kitas – tiesiog svajonių princas: „Kai pirmas vyras nusigerdavo, jam turbūt stogelis pavažiuodavo. Yra tekę ir kreiptis į gydytojus dėl rimtų sužalojimų, mėlynes maskuotis pudromis, o dabar esu tokia laiminga, kokia dar niekada nesijaučiau.“

LRT

Dabar Kristina gyvena meilės saloje Kipre, mėgaujasi maloniu klimatu, maudynėmis jūroje ir naujo mylimojo draugija. Tačiau čia sunkumai nesibaigia: sužinojusi, kad dukra ketina tekėti už musulmono iš Pakistano, mama Kristinos išsižadėjo: neatsiliepia telefonu, nereaguoja į internetu siunčiamas dukros žinutes. Kristina labai norėtų su ja susitaikyti. Emigrantė tikisi, kad šioje laidoje mama pamatys, kaip ji laimingai gyvena, ir atleis už visus gyvenimo pasirinkimus. Kristinos istorijoje – ir daugiau fatališkų momentų. Kur šiuo metu moters vaikai? Kaip ji pabėgo nuo smurtavusio lietuvio ir ką jautė atvažiavusi pas pakistanietį, lig tol matytą tik kompiuterio ekrane? Apie visa tai – šio antradienio laidoje „Emigrantai“ per LRT TELEVIZIJĄ.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis