Dokumentiniame filme – pažintis su tikrąja Rūta Meilutyte

Rūta Meilutytė yra viena iš labiausiai atpažįstamų ir labiausiai mėgstamų žmonių Lietuvoje, kuri įkvepia jaunąją kartą siekti savo tikslų, o visus kitus - didžiuotis Lietuva.

Rūta yra kur kas daugiau nei tik puiki sportininkė - ji yra šiuolaikinės Lietuvos simbolis. Šiuo metu kuriamas dokumentinis pasakojimas leis iš labai arti susipažinti su tikrąją Rūta, jos kasdienybe ir suprasti kiek valios, sunkaus darbo ir kantrybės yra sukoncentruota į tą trumpą baseino distanciją.

Organizatorių nuotr.

Pilnametražis filmas pradėtas filmuoti per pasiruošimus Rio Olimpinėms Žaidynėms ir filmavimai vis dar tęsiasi. Išskirtiniai interviu ir kadrai atskleis Rūtos treniruočių rutiną ir asmenines kasdienes akimirkas. Filmo kūrimui susivienijo kino ir reklamų operatorius Ronaldas Buožis ir mados fotografas Rokas Darulis.

Organizatorių nuotr.

Ronaldas Buožis teigia, kad jie nusprendė filmuoti Rūtą, nes jos istorija labai artima kiekvienam lietuviui, Rūta labai daug ir sunkiai dirba, kad pasiektų tokių rezultatų ir kartu išlieka paprasta ir kukli. Būtent todėl ji taip visiems patinka, visada sunku su ja praeiti gatve, žmonės nori nusifotografuoti, prašo autografų. Rokui Daruliui šis projektas ypatingas: “Turėjome galimybę stebėti Rūtos sunkų darbą iš taip arti ir tai mus labai įkvepia. Nekantriai laukiame juo pasidalinti.”

Organizatorių nuotr.

Video:

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis