Po dviejų skyrybų Violeta Repčenkaitė naują meilę surado Maltoje

Kadaise populiarią manekenę ir televizijos laidų vedėją Violetą Repčenkaitę sutikti Lietuvoje ne taip jau paprasta. Trumpam grįžusi iš Maltos, kurioje šią vasarą apsigyveno, Violeta atrodo išties pasikeitusi – santūri ir elegantiška, nors nuo pat paauglystės įpratusi būti apkalbų centre Violeta neretai atrodė valiūkiška ir netgi įnoringa eterio žvaigždė.

Kelerius metus kruopščiai nuo žurnalistų slėpusi savo asmeninį gyvenimą Violeta šį pirmadienio vakarą 20.25 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... iki...“ žada papasakoti, kas ją taip pakeitė. Po išgyventų dviejų skyrybų ir susilaukusi dviejų atžalų Violeta sako sielos ramybę pagaliau atradusi toli nuo smalsių lietuvaičių akių, Maltoje, kurioje apsigyveno ne tam, kad mėgautųsi visada geru oru ir Viduržemio jūra, o tam, kad pasinertų į moteriškumo mokymus ir taptų tokia moterimi, kuri it medus prie savęs trauktų gerus vyrus.

Violeta neslepia – emigravusi į svečią šalį ji ir ten susilaukė sėkmės – jos nuotraukos puošia reklaminius stendus, o lietuvės grupelėmis važiuoja atostogų pas Violetą, kad sužinotų daugybę moteriškų paslapčių, galinčių pakeisti kiekvienos iš jų gyvenimą.

Violeta įsitikinusi – tokių milžiniškų pokyčių ji nebūtų pasiekusi Lietuvoje dėl taip dažnai gražuolėms manekenėms taikomų stereotipų – graži ir dar žinoma, - vadinasi kvaila, paviršutiniška ir sužvaigždėjusi. „Iš tikrųjų visas mano įvaizdis televizijoje tebuvo rolė, nuo kurios galiausiai nebegalėjau pabėgti“, - sako Violeta.

“Skirtingai nei daug Lietuvos moterų, aš nebijau būti vieniša”, - sako Violeta. Tačiau tuoj pat prisipažįsta, kad šeima jai – didžiausia gyvenimo vertybė. Gal todėl jos širdis ir vėl užimta – šį kartą ji meilę surado Maltoje, ir jis – užsienietis.

Violeta sako, kad Maltoje nebuvo sunku gyvenimą pradėti iš naujo. Malta – itin palanki vieta moteriškumui puoselėti – čia nepajusi skubančio vakarietiško pasaulio tempo. Savo organizuojamas atostogas moterims Violeta vadina atgimimu – joga tekant ir leidžiantis saulei, masažai, asmeninio augimo paskaitos, individualios sesijos su dvasios mokytoju, laikas šventyklose ir energetiškai stipriose vietose – Violeta ir pati stebisi, kaip po tokių atostogų pasikeičia moterys.

Lietuvės dažnai jos klausia, kaip susirasti gerą vyrą, ir Violeta visada joms atsako, kad moterys labai dažnai klysta būdamos su netinkančiais vyrais tik todėl, kad bijo likti vienos. „Jau santykių pradžioje jums siunčiami tam tikri ženklai, kurie parodo, geras šis vyras ar ne. Stebėkite juos ir niekada nesuklysite”, - sako Violeta.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis