Žvaigždės, kurioms nereikia stilistų

Daugelis įžymybių turi minias gerbėjų, kurie seka jų gyvenimus ir kopijuoja kiekvieną įvaizdžio detalę. Ne paslaptis, jog daugelio žvaigždžių įvaizdis – kruopštaus stilistų darbo vaisius. Tačiau yra tokių garsenybių, kurioms stiliaus pojūtis – įgimtas, natūralus dalykas.

Stilistai, lyg ištikimi asmens sargybiniai, sergi daugelio žvaigždžių viešą aprangą, padeda išvengti klaidų ir atrodyti puikiai. Žengdamos raudonu kilimu žymiosios šou pasaulio moterys kalba ne tik apie nuveiktus darbus, bet ir apie tai, ką vilki ir kam yra dėkingos už sukurtą pribloškiantį įvaizdį. Vis dėlto dalis garsenybių su šia užduotimi susitvarko pačios. Negana to, demonstruoja charakteringą ir originalų įvaizdį, kuriam pritartų bet koks profesionalas.

Blake Lively

Vida Press

Pakalbinta, kodėl vengia stilistų pagalbos, Blake šmaikščiai atsakė: „Turbūt dėl to, kad mėgstu viską kontroliuoti ir turiu didžiulį Ego“. Vėliau moteris pridūrė, kad jai paprasčiausiai labai patinka mada ir dizainas, ji mielai eksperimentuoja su drabužiais ir pati išmėgina įvairius derinius.

Vida Press

„Tai puiki kūrybiškumo išraiška. Mano darbe rezultato kartais tenka laukti metus ar du. O čia – sugalvoji ir įgyvendini. Dėl tos pačios priežasties mėgstu gaminti valgyti arba kurti draugėms šukuosenas. Man patinka kurti ir eksperimentuoti.“

January Jones

Vida Press

Ši aktorė į įvaizdžio klausimus žvelgia pragmatiškai: „Nematau prasmės mokėti pinigus žmonėms už tai, kad jie man pasakytų, kas man tinka, o kas ne. Jei prastai jaučiuosi kažką vilkėdama, tiesiog nesirengiu to“.

Vida Press

Vida Press

Diane Kruger

Vida Press

Aktorė prisipažįsta, kad nuo paauglystės mėgsta pati kurti savo įvaizdį: „Kai rengiuosi žengti raudonuoju kilimu, dažnai užsuku pas mėgstamus dizainerius ir iš jų pasiskolinu patinkančią suknelę. Manau, tai labai praktiškas spendimas – pasipuoši ir grąžini, nereikia pirkti ir apkrauti spintos vieną kartą dėvimais drabužiais“.

Vida Press

Vida Press

Kate Moss

Vida Press

Žymusis supermodelis per ilgai sukosi mados pasaulyje, kad nesugebėtų pati pasirūpinti savo įvaizdžiu. Negana to, Kate dažnai bendradarbiauja su įvairiais mados ženklais ir prisideda prie jų kolekcijų kūrimo.

Vida Press

Ji teigia, kad visų pirma reikia gerai pažinti save ir žinoti ko nori. O tada belieka kūrybiškai tai pateikti ir nepamiršti žaismingos improvizacijos – juk būtent tai yra išskirtinumo šaltinis.

Vida Press

Sienna Miller

Vida Press

Ši aktorė paraleliai garsėja ne tik kaip tikra stiliaus ikona, bet ir kaip drabužių dizainerė. Drauge su seserimi Savannah yra įkūrusi prekės ženklą „Twenty8twelve“. Sienna žavisi bohemišku stiliumi ir turi nepriekaištingą skonį. Tačiau svarbiausia – ji žino kas jai tobulai tinka.

Vida Press

Vida Press

Diane Keaton

Vida Press

Ši vyresnės kartos aktorė nuo jaunystės garsėjo savo charakteringu įvaizdžiu.

Vida Press

Ją galima vadinti tikra kostiumų ambasadore, mat moteris tiesiog dievina vyrišką stilių ir turi įspūdingą eilučių kolekciją.

Vida Press

Dita von Teese

Vida Press

Porcelianinė Burlesque šokėja, aktorė bei dainininkė ne ką mažiau garsi ir dėl savo rafinuoto skonio. Ji vertina klasikinį Holivudo žavesį, glamūrą, moteriškas formas išryškinančią eleganciją.

Vida Press

Negana to, pati kuria drabužius. Dita tobulai įvaldžiusi vintažinį stilių ir retro įvaizdį. Tai tapo jos vizitine kortele.

Vida Press

Rachel Bilson

Vida Press

Aktorė tvirtina, kad mada turi būti žaisminga ir nesuvaržyta. Nenuostabu, kad jai nereikalinga stilistų pagalba.

Vida Press

„Esu žinoma kaip nuolatinė eksperimentatorė. Galiu kaklo vėriniu padabinti plaukus. Toks ir turi būti stilius. Su dalele humoro ir kūrybos. Tu arba mėgaujasi tuo arba ne. Aš tikrai jaučiu didelį malonumą“.

Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis