Naujoji Amerikos ledi: faktai, kurių nežinojome apie Melanią Trump (FOTO)

JAV turi naują prezidentą ir naują pirmąją ponią. Kai kurie faktai apie Melanią Trump galbūt jus nustebins.

Pavyzdžiui, faktas, kad trečioji Donaldo Trumpo žmona moka penkias kalbas. Beje, beveik neabejojama, kad ponia Trump taps naująja stiliaus ikona.

Štai keletas faktų apie Melanią Trump, kurių galbūt nežinojote.

1
Melania Trump (46 m.) (mergautinė pavardė Knauss) yra trečioji Amerikos prezidento Donaldo Trumpo (70 m.) žmona.

Jie pradėjo susitikinėti 1998-aisiais, susituokė 2005 metais. Pora augina bendrą sūnų Barroną, berniukui – 10-imt.

Vida Press

Iš trijų santuokų D. Trumpas turi 5 vaikus. Taigi Barronas turi keturis brolius ir seseris – Donaldą Jaunesnįjį, Ericą, Ivanką ir Tiffany.

Vyriausiajam Donaldo Trumpo sūnui Donaldui Jaunesniajam – 38-eri, už jaunėlį Barroną jis vyresnis 28 metais, o už pamotę – vos 8-eriais. Mažiausias amžiaus skirtumas yra tarp Barrono ir Tiffany – sesuo už brolį vyresnė 12 metų.

2
Donaldo ir Melanios vestuvėse dalyvavo ir Clintonai

Tarp 350 svečių Donalto Trumpo ir Melanios Knauss vestuvėse Floridoje dalyvavo ir pirmoji Amerikos pora Billas ir Hillary Clintonai.

Nuotakos suknelė („Dior“) kainavo 100 tūkst. JAV dolerių, ji buvo nusagstyta 1,5 tūkst. svarowskių.

3
Ji gimė ir augo komunistinėje Jugoslavijoje ir moka penkias kalbas.

M. Trump moka slovėnų, anglų, prancūzų, serbų ir vokiečių kalbas.

Vida Press

4
Turi slaptą įbrolį

Melanios tėvas Victoras Knavs prieš vesdamas Melanios motiną, turėjo romaną ir slaptą vaiką. Melanios įbrolio vardas ir pavardė yra Denisas Cigelnjakas. Gyvena Slovėnijoje, jam – 50-imt.

Nors mokėjo už sūnaus išlaikymą, su šiuo nebuvo susitikęs ir nebendravo.

5
Vienintelė pirmoji JAV ponia, pozavusi nuoga

Treji metai iki pažinties su D. Trumpu Melania dirbo modeliu ir pozavo nuoga prancūziškam vyrų žurnalui. Donaldas šį faktą pakomentavo kaip įprastą ir gana dažną Europoje.

6
Sūnų augina kaip „mažąjį Donaldą“

Melania daugiausia laiko praleidžia su jųdviejų sūnumi Barronu ir augina jį lyg Donaldo kopiją. Berniukas dažnai vilki kostiumus ir ryši kaklaraiščius – visai kaip jo tėvas.

Barronas mėgsta vadovauti, kalbama, kad net yra „atleidęs“ savo auklių ir namų tvarkytojų. Ne veltui berniukas net turi pravardę „mažasis Donaldas“ (angl. „little Donald“). Ją, beje, sugalvojo ir taip sūnų vadina pati Melania.

7
Ji galėtų būti antra Jackie Kennedy

Siūloma nenuvertinti ir Melanios Trump stiliaus. Interviu „New York Times“ 2000-aisiais pati Melania yra sakiusi, kad jei kada taptų pirmoji Amerikos ponia, būtų „klasikinė ir tradicinė pirmoji ponia – kaip Betty Ford ar Jackie Kennedy“.

Vida Press

J. Kennedy biografė Pamela Keogh irgi pastebėjo išskirtinį M. Trump stilių ir mano, kad ši „graži, sumani ir savo stiliaus jausmu pasikliaujanti“ moteris turi šansų tapti tokia stiliaus ikona, kokia buvo J. Kennedy.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis