Prisiminimai apie Tėvą sugraudino Rolandą Mackevičių

Rolandas Mackevičius „Mes vieno kraujo“ studijoje pravirko.

Šis šou prikausto dėmesį ne tik dėl neįtikėtinų dalyvių įsikūnijimų, bet ir dėl tikrų ir kartais – ypač dramatiškų dalyvių istorijų.

LNK

Šio sekmadienio laidoje dėl emocijų antplūdžio susigraudins ne tik laidos vedėja Inga Jankauskaitė, bet ir komisijos narys, paprastai puikią nuotaiką spinduliuojantis Rolandas Mackevičius. Visos emocijos išsiliejo po to, kai savo pasirodymą baigė klaipėdietis Egidijus Bučnys, kuris scenoje įsikūnijo į legendinį Toto Cutugno. R. Mackevičius ašaras braukė dar skambant dainai.

LNK

„Man dabar net delnai suprakaitavę, - vos valdydamas balsą prabilo R. Mackevičius. - Žiūrėdamas labai labai graudinausi, ir graudinuosi dabar. Mano amžinatilsį tėvas visada dainuodavo šitą dainą, kai tėvai pykdavosi. Ačiū tau už tuos jausmus, kuriuos šiandien gavau”.

R. Mackevičaus žodžiai tik dar labiau sujautrino likusius komisijos narius – visus ypač sujaudino asmeninė E. Bučnio istorija. Dvidešimtmetę dukrą į studijas Vilniuje išleidęs vyras Klaipėdoje liko auginti vos daugiau nei metus skaičiuojantį sūnelį. Tiesa, tai jis daro vienas – neseniai šeimą sukrėtė baisi nelaimė, po kurios E. Bučnys liko vienišu tėvu.

LNK

„Ginkdie nesinorėjo to sakyti, kad tai neatrodytų kaip spekuliacija, tačiau priimkite mūsų užuojautą dėl netekties šeimoje, - besigraudindama ištarė komisijos narė Asta Stašaitytė – Masalskienė. - Tačiau tai neturi jokios įtakos mano sprendimui. Viskas yra ne dėl to, kad sujaudino jūsų šeiminė padėtis, o dėl to, kad jūs taip gražiai dainuojat“.

LNK

Sunkiai emocijas tvardantis E. Bučnys komisiją bei žiūrovus studijoje pavergė ir tuo, kad savo vaikus augina jiems dainuodamas paties sukurtas lopšines. Egmonto Bžesko paprašytas, jis vieną net sudainavo „Mes – vieno kraujo“ scenoje. „Aš pavydžiu jūsų vaikams“, - neslėpdamas susižavėjimo ištarė E. Bžeskas.

LNK

„Visi, kas mane pažįsta, sako, kad aš esu nepataisomas optimistas. Visur randų baltų spalvų, visame kame“, - laidoje kalbės pats E. Bučnys, kurį iš studijos komisijos nariai palydėjo plodami atsistoję. Dramatiška vyro istorija ir visus ašaroti privertęs pasirodymas – antrininkų superšou „Mes – vieno kraujo“ scenoje jau šį sekmadienį 19.30 val. per LNK.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis