Garsenybės, kurios išgyveno savo vaikų mirtį. Širdį drąskančios istorijos...

Mažai kas žino, kiek skausmo kartais slypi už laimingų žinomų žmonių šypsenų. Juk, nepaisant šlovės, turtų ir visuotinės meilės, žvaigždės, kaip ir paprasti žmonės, nėra apdrausti nuo savo artimiausių žmonių netekčių.

Netekties skausmas juos persekioja ilgus metus, o žurnalistų klausimai apie išgyventą tragediją drasko žaizdas, kurios ir be to negali niekaip užgyti. Prisiminkime savo vaikus palaidojusių garsių žmonių istorijas.

Kalbama, kad sunkiausia yra laidoti savo tėvus, tačiau čia aprašyti žmonės, deja, savo kailiu patyrė, kad iš tikrųjų sunkiausia yra laidoti savo vaikus. Net patys galingiausi pasaulio žmonės tampa bejėgiais prieš vaiko netekties tragediją.

Jettas Travolta (1992–2009)

Vida Press

Kai Johno Travoltos ir jo žmonos Kelly Preston sūnui Jettui sukako dveji, jam buvo diagnozuotas Kawasakio sindromas (liga, kuriai būdingas vainikinių ir kitų kraujagyslių pakitimai, atsiranda aneurizmos, trombozės, plyšta kraujagyslių sienelės).

Vida Press

Supratęs, kad bet kurią akimirką gali netekti sūnaus, Johnas stengėsi imti Jettą su savimi į visus filmavimus ir niekur jo nepaleisti. Deja, ir tai nepadėjo išgelbėti sūnaus. 2009 metų sausį šešiolikmetis paauglys vonioje patyrė priepuolį, prarado pusiausvyrą, krito ir patyrė rimtą galvos traumą. Į įvykio vietą atvykę medikai jau niekuo negalėjo padėti Jettui, o jo tėvas iki šiol negali susitaikyti su netekties skausmu.

Vida Press

2016 metais savo „Facebook“ paskyroje J. Travolta rašė: „Per šešiolika metų, kuriuos buvome kartu, jis išmokė mane, ką reiškia mylėti besąlygiškai. Mes turime sustoti ir padėkoti savo vaikams, o tėvai turi būti dėkingi tėvams. Gyvenimas trumpas“.

Sutuoktinių pora be galo išgyveno netektį
Sutuoktinių pora be galo išgyveno netektį
Vida Press

Exodus Tyson (2005–2009)

2009 metais tragedija ištiko legendinį sportininką Mike’ą Tysoną. Ketverių metukų Exodus be sąmonės aptiko trejais metais vyresnis jos brolis. Mergaitės kaklas įsipainiojo virvėje, kuri buvo pritvirtinta prie bėgimo takelio. Sportininko dukra buvo nugabenta į Finikso ligoninę, čia iš Los Andželo, vos sužinojęs apie nelaimę, atskrido ir jos tėvas. Gydytojai suprato, kokia kritiška situacija, ir suvokė, kad mergaitės išgelbėti nepavyks. Jie atjungė Exodus nuo gyvybines funkcijas palaikančios aparatūros ir kitą dieną mergaitė mirė tėvui ant rankų.

Vida Press

Vėliau interviu M. Tysonas pasakys: „Pirma mintis – ta, kuri aplankė mane dar Los Andžele, kai apie viską sužinojau – buvo paimti pistoletą ir ką nors nušauti. Nežinojau, ką. Paprasčiausia norėjau kam nors pakenkti. Tačiau ten, toje ligoninėje, aš pagalvojau: „Ir kas aš toks? Visi tie žmonės, kurie yra čia, išgyveno ar išgyvena savo vaikų mirtis“. Visą kitą savaitę vartojau uždraustus preparatus, mėgindamas suvokti, kas atsitiko… Bet aš iki šiol negaliu suprasti“.

Praėjus daugiau nei metams po tagedijos pora ėmė lauktis sūnaus
Praėjus daugiau nei metams po tagedijos pora ėmė lauktis sūnaus
Vida Press

Profesionalus boksininkas, vien savo išvaizda bauginęs priešininkus, kelis kartus tituluotas pasaulio čempionu sunkiasvorių kategorijoje, kalbėdamas apie mažylę tiesiog pravirko ir negalėjo tęsti interviu, nors nuo tragedijos momento buvo praėję jau penkeri metai.

Conoras Claptonas (1986–1991)

Vida Press

Vienintelis gariojo muzikanto Erico Claptono sūnus žuvo būdamas vos ketverių. Conoras iškrito pro 53 dangoraižio aukšte esančio buvo langą. Šis nelaimingas atsitikimas stipriai atsiliepė gitaristo psichikai – jis nustojo koncertuoti ir, mėgindamas susidoroti su šia tragedija, ilgam užsisklendė savyje.

Vida Press

E. Claptonas savo žuvusiam sūnui skyrė dainą „Tears In Heaven“. Vėliau ji tapo viena garsiausių muzikanto repertuare. Šiame jausmingame ir lyriškame kūrinyje E. Claptonas save ramina, kad danguje, kur dabar yra jo sūnus, nėra nei ašarų, nei skausmo, nei rūpesčių...

Vida Press

Danielis Wayne’as Smithas (1986–2006)

Vida Press

Dvidešimtmetis Danielis Wayne’as Smithas atvažiavo pas mamą į Bahamų salas, norėdamas būti su ja tą dieną, kai ji pagimdė dukrelę. Deja, džiaugsmingi įvykiai virto tikra tragedija. Praėjus trims dienoms po mažylės gimimo modelio sūnus buvo rastas negyvas vienoje gimdymo namų palatoje.

Vida Press

Ilgą laiką žiniasklaida bandė išsiaiškinti, kas gi tapo jaunuolio mirties priežastimi, tačiau vėliau paaiškėjo, kad Danielis sunkiai sirgo ir mirė perdozavęs jam skirtų vaistų. Anna Nicole Smith iki pat mirties nesugebėjo susitaikyti su šia siaubinga tragedija ir be ašarų prisiminti taip anksti mirusio savo sūnaus.

Boy Gregory Nelsonas (1996)

Garsiojo muzikanto Prince’o sūnų Boy Gregory Nelsoną 1996 metais pagimdė pritariančioji vokalistė Mayate Garcia. Deja, berniukas gimė turėdamas retą ligą – Pfeifferio sindromą (tai genetinis susirgimas, kai kaukolės kaulai suauga ir pakenkia galvos ir veido formai, red.). Vaikas mirė praėjus vos savaitei po gimimo, dėl ko jo tėvas sielvartavo visą likusį gyvenimą.

AP / Scanpix

Daugiau vaikų Prince’as taip ir nesusilaukė, tačiau tapo aktyviu Jehovos liudytojų pasekėju. Nuo savo sūnaus mirties akimirkos muzikantas pradėjo gilintis į Bibliją, mėgindamas suprasti, kodėl jį ištiko toks sielvartas.

Aaren Simpson (1978–1979)

Apie tai, kad garsusis futbolininkas ir ne mažiau garsus skandalistas O. J. Simpsonas 1992 metais prarado žmoną, žino praktiškai visi. O štai apie siaubingą dukters Aaren netektį nežino beveik niekas. Likus nedaug laiko iki antrojo gimtadienio mergaitė nuskendo baseine, kur ją vėliau aptiko giminaičiai.

Vida Press

Tie, kurie pažinojo futbolininką tada, dabar tvirtina, kad būtent dukrelės mirtis daugiausia nulėmė tolimesnį jo gyvenimo kelią. Tragiškos savo mažylės mirties O. J. Simpsonas niekada nekomentavo, nes jam iki šiol neįtikėtinai sunku apie tai kalbėti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis