Patricija Belousova: „Miss International“ konkurse labai stipriai pajutau konkurenciją

Praėjusią savaitę Tokijuje, Japonijoje vykusiame tarptautiniame grožio konkurse „Miss International“ „Mis LietuvaPatricija Belousova (22 m.) savo grožiu atstovavo mūsų šalį. Mergina papasakojo apie intensyvų pasiruošimą konkursui, savo grožio bei stiliaus gudrybes ir tai, kas jai padėjo išsiskirti iš kitų gražuolių.

Patricija, sveikinu su gražiu pasirodymu konkurse „Miss International“! Kaip jaučiatės grįžusi namo?

Ačiū už sveikinimus! Jaučiuosi gerai, grįžti į namus visada malonu (šypsosi).

Konkursas vyko Japonijoje, kiek ten praleidote laiko? Kas šioje šalyje sužavėjo labiausiai?

Japonijoje praleidau tris savaites, nors sprendžiant iš įspūdžių ir emocijų kiekio atrodo, kad ten būčiau viešėjusi žymiai ilgiau. Mums, dalyvėms, organizatoriai parodė gražiausias Japonijos vietas, pačius brangiausius savo šalies kampelius. Ir visa tai buvo padaryta su didele meile savo šaliai. Labiausiai sužavėjo Japonijos žmonės. Prieš tai niekada, nė vienoje šalyje nesijaučiau taip jaukiai. Jų rūpestingumas neturi jokių ribų! Galėčiau ilgai kalbėti apie šių žmonių šilumą. Namo neparvežiau karūnos, bet Japonija man padovanojo tiek meiles, kad niekada to pamiršiu.

Patricija Belousova su konkurso organizatorių atstove
Patricija Belousova su konkurso organizatorių atstove
Asmeninio albumo nuotr.

Patricija Belousova
Patricija Belousova
Asmeninio albumo nuotr.

Kas „Miss International“ konkurse paliko didžiausią įspūdį?

Vienareikšmiškai – žmonės. Pats konkursas, šou buvo skirtas žiūrovams, kurie jį stebėjo salėje. Žinoma, konkursas buvo filmuojamas ir transliuojamas per televiziją ir internetu, bet jautėme, jog svarbiausi yra žiūrovai, kurie atvyko jo pažiūrėti gyvai. Organizatoriai pasirūpino, kad ne tik vakaro svečiai, bet ir dalyvės mėgautųsi visu procesu. Argi tai neįspūdinga?

Patricija Belousova
Patricija Belousova
Asmeninio albumo nuotr.

Ar pasiruošimas konkursui buvo intensyvus? Kam skyrėte daugiausiai laiko?

Pasiruošimas grožio konkursui prasidėjo pavasarį, kuomet nusprendžiau jame dalyvauti. Intensyviai tai daryti pradėjau likus dvejoms savaitėms iki išvykimo į Japoniją. Iš Italijos, kur šiuo metu gyvenu ir treniruojuosi, grįžau į Lietuvą, kur mano vadybininke Ana Smidt jau buvo sudėliojusi man intensyvų grafiką, kuriame tilpo susitikimai su dizaineriais, įvairios grožio procedūros bei japonų kultūros ir kalbos pamokos. Daugiausiai laiko skyriau japonų kalbos bei kultūros pažinimui, tuo buvo užimti visi mano rytai. Kiekvieną dieną pradėdavau kelione į Japonijos ambasadoriaus rezidenciją, pas jo žmoną Michiko Shigeeda.

Patricija Belousova ir Asta Valentaitė
Patricija Belousova ir Asta Valentaitė
Lukas Gricius

Kaip prieš konkursą keitėsi Jūsų maitinimosi ir sporto rėžimas?

Esu sportinių šokių šokėja. Darbas reikalauja pastoviai rodytis scenoje, taigi dalyvavimas konkurse mano rėžimui nepadarė įtakos. Kasdien vykstančios šokių treniruotės ir teisinga mityba yra mano gyvenimas. Tiesa, esu dėkinga italų kūno rengybos treneriui Marco Cavacini, kuris padėjo padailinti kūno formas. Su juo bendravome per atstumą.

Ar ruošiantis konkursui pasikeitė Jūsų grožio rutina?

Be abejonės, ruošdamasi konkursui apsilankiau daugiau nei septyniuose grožio salonuose! Man buvo atliekamos kūno bei veido procedūros, veido masažai, meistrė pakoregavo mano plaukų spalvą, atliko plaukų procedūras jų žvilgesiui sustiprinti, o kur dar manikiūras, pedikiūras! Taip pat man buvo atliekama terapija blakstienoms – po to sulaukdavau daug klausimų, ar tai natūralios blakstienos, ar jos nėra priaugintos.

Patricija Belousova
Patricija Belousova
Asmeninio albumo nuotr.

Daug dėmesio skyrėte savo stiliui, dirbote su talentinga komanda. Ar dėl to sulaukėte dėmesio ir iš kitų dalyvių, organizatorių?

Mano stilius buvo nepriekaištingas. Su jį kūrusia Asta Valentaite įvaizdžius dėliojome pagal iš anksto gautą renginių grafika. Asta negailejo man nei savo laiko, nei patarimų ir tik jos dėka buvau pastebėta nuo pat pirmos dienos. Per susipažinimo vakarą vilkėjau labai efektingą Roberto Kalinkino vakarinę suknelę ir sulaukiau daug dėmesio. Kitą vakarą dėvėjau violetinį Egidijaus Rainio kombinezoną su elegantišku šleifu. Atrodžiau stulbinančiai! Ir tokių įvaizdžių buvo ne vienas.

Planavimas buvo ypač svarbus, nes iš viešbučio išvažiuodavome visai dienai. Garderobą vakarui reikėdavo paimti su savimi ir persirengti jau atsiradus vietoje, kur vykdavo renginys. Persirengimui, šukuosenos ir makiažo koregavimui būdavo duota vos penkiolika minučių... Kasdien su savimi imdavau ne vieną, bet dvi sukneles tam, kad vakare galėčiau pasirinkti tokį drabužį, kuris padėtų išsiskirti iš kitų dalyvių. Pavyzdžiui, jei pastebėdavau, kad dauguma merginų vilki raudonas sukneles, aš apsivilkdavau sidabrinę ir atvirkščiai. Tekdavo pagudrauti!

Ar mada bei stilius Jums svarbūs ir kasdieniame gyvenime?

Man tai visada buvo svarbu. Labai domiuosi mada ir kartais pati kuriu, dekoruoju drabužius. Ant šokių parketo mano suknelės visada būna išskirtinės, nes pati dalyvauju savo šokių suknelės kūryboje, išsakau idėjas, o dizainerė Eglė Modzeliauskenė jas įgyvendina.

Patricija Belousova
Patricija Belousova
Asmeninio albumo nuotr.

Kuris konkurso metu vilkėtas kostiumas Jums patiko labiausiai?

Negalėčiau išskirti tik vieno. Pirmasis vilkėtas kostiumas buvo nacionalinio kostiumo rungtyje, tai buvo raudona, tūkstančiais blizgių „Swarovski“ kristalų puošta dizainerės Eglės Modzeliauskienės suknelė pavadinimu „Ugnies deivė“. Su ja jaučiausi kaip tikra deivė. Žiūrovai kalbėjo, kad tokio stiliaus kostiumas yra įdomus ir nematytas. Po to vyko gracijos demonstravimo rungtis, joje pasirodėme su maudymosi kostiumėliais. Čia dėvėjau „Ms. Mermaid“ bikinio stiliaus maudymosi kostiumėlį, kuris taip pat buvo išskirtinis, su gražiu akcentu – kaspinu ant nugaros. Užkulisiuose visi norėjo jį paliesti, klausė, iš kur tokį grožį gavau. Paskutinis pasirodymas – vakarinė mūsų mados genijaus Juozo Statkevičiaus suknelė. Ji tiesiog spindėjo savo subtilumu bei elegancija. Švelni spalva, tiko prie mano žydrų akių, o suknelės sijono apimtis atrodė karališkai. Žinau, kad buvau gražiausia. Kaip galėčiau iš šių nuostabių kostiumų išskirti bent vieną? Neįmanoma!

Žiūrint konkurso nuotraukas, atrodo, kad kiekvieną akimirką atrodėte nepriekaištingai. Kiek užtrukdavo Jūsų pasiruošimas?

Aš atrodžiau nepriekaištingai, nes buvau pasiruošusi. Viskas buvo apgalvota ir smulkiai aptarta su stiliste A. Valentaite. Pasiruošimas kasryt trukdavo apie tris valandas, būtent tiek sutrumpėdavo mano miegas. Grožis reikalauja ne tik pastangų, bet ir laiko (šypsosi).

Patricija Belousova
Patricija Belousova
Asmeninio albumo nuotr.

Kokios kosmetikos priemonės Japonijoje Jums pravertė labiausiai?

Su savimi vežiausi „Beža familia“ veido odos priežiūros priemones bei šampūnus. Po sunkios dienos, praleistos su makiažu mano odai reikėdavo gaivinimo, o kremai padėdavo jai išlikti lygiai ir švelniai. Konkurso metu makiažą kūriau su prekių ženklo „Sla“ kosmetika, ji man padėjo nepriekaištingai atrodyti nuo ankstyvo ryto iki vėlaus vakaro. Dar prieš konkursą lankiau makiažo sau pamokas, kurių dėka kasdien galėjau keisti savo įvaizdį ir stebinti ne tik stilingais drabužiais, bet ir makiažu.

Galite pasigirdi sveikais, žvilgančiais plaukais. Ar jiems skiriate ypatingą dėmesį?

Tikiu, kad moters plaukai yra atsakingi už pusę jos grožio. Savaisiais intensyviai rūpinuosi kasdien. Juos prižiūriu su japonų kosmetika. Labai rekomendoju visiems išbandyti, plaukai tampa minkšti, pradeda blizgėti. Šią plaukų kosmetiką vežiausi ir į konkursą, plaukų priežiūros priemonės atstatydavo tiesinimo bei garbanojimo žnyplėmis pažeistus plaukus.

Patricija Belousova
Patricija Belousova
Asmeninio albumo nuotr.

Kokius konkurse sužinotus grožio, stiliaus triukus naudosite ir toliau?

Kažko naujo nesužinojau, bet patobulinau tai, ką jau mokėjau. Iš tiesų buvo atvirkščiai, grožio paslaptimis ir triukais dalinausi su kitomis konkurso dalyvėmis, jos daug ką iš manęs sužinojo, domėjosi, kokias grožio priemones aš naudoju.

Sakoma, kad grožio konkursuose egzistuoja didžiulė konkurencija. Ar teko ją pajusti „Miss International“ konkurse?

Konkurse labai stipriai pajutau konkurencija, bet tai įvyko tik jo pabaigoje. Prieš tai viskas buvo gerai: su merginomis bendrauti pradėjome iki kelionės likus dvejomis savaitėms, draugiška atmosfera vyravo ir kartu leidžiant dienas Japonijoje. Visos buvo linksmos, geros, rūpestingos. Tai pasikeitė likus kelioms dienoms iki finalo, buvo justi įtampa. Supratau, kad kiekviena mergina kovoja už save, pradėjome mažiau bendrauti, o kažko paklaususi galėjai sulaukti neteisingos informacijos... (šypsosi)

Patricija Belousova su kita konkurso dalyve
Patricija Belousova su kita konkurso dalyve
Asmeninio albumo nuotr.

Jūsų pagrindinė veikla yra sportiniai šokiai. Ar kas nors pasikeis po šio konkurso? Galbūt sulaukėte viliojančių darbo, karjeros pasiūlymų?

Aš ir toliau tęsiu savo šokių karjerą. Už keleto dienų išskrendu į Italiją, kur manęs jau kurį laiką kantriai laukia mano šokių partneris Diago Gibilterra. Jei gausiu dėmesio vertą pasiūlymą, būtinai jį apsvarstysiu. Manau, kad viską galima suderinti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis