Kristina Brazauskienė: Esu nusivylusi Lietuvos valdžia ir šioje šalyje gyventi nebenoriu

Lietuvos žinisklaidoje netrūksta žinučių apie prezidento Algirdo Brazausko našlę Kristiną Brazauskienę persekiojančias negandas – ji pakliuvo į avariją ir, nesuvaldžiusi savo prabangaus „Lexus“ automobilio, rėžėsi į sieną, ne savo noru buvo iškeldinta iš prezidento rezidencijos Turniškėse, galiausiai tiek metų laukusi taip ir negavo prezidento našlės rentos.

Nors K. Brazauskienė dingo iš viešojo gyvenimo, žiniasklaidoje kalbos apie ją netyla iki šiol. Tačiau trumpam į Lietuvą grįžusi Kristina šiandien atrodo kaip niekada rami. Ji neigia, kad žiniasklaidos sudarytas įspūdis atspindi dabartinį jos gyvenimą. „Priešingai – gyvenu geriau nei bet kada, tačiau neslėpsiu, esu nusivylusi Lietuvos valdžia ir šioje šalyje gyventi nebenoriu. Užsienyje mane labiau gerbia nei Lietuvoj“, – gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ prisipažins Kristina.

DELFI / Valdas Kopūstas

Jau anksti ryte Kristina, kaip ir visada, pasitempusi – makiažas, šukuosena, nelietuviškas įdegis ir minus dešimt kilogramų. „Gyvenu taip linksmai ir aktyviai, kad svoris pats krenta“, – sako Kristina.
Nors Kristina niekada nestokojo geros nuotaikos, šiandien žinoma moteris prisipažįsta, kad ilgus metus tai tebuvo jos kaukė. „Visą šį laiką po Algirdo mirties aš jo gedėjau ir atsigavau ir tikrai gerai gyventi pradėjau tik šiemet. Ir dabar man labai gaila tų pragedėtų metų”, – sako Kristina.

Beveik dvejus metus po įsigaliojusio teismo sprendimo, kad Kristina Brazauskienė turi išsikraustyti iš Turniškių, ji nelegaliai vis dar gyveno rezidencijoje. Tiksliau, kaip sako pati Kristina, ji jau ten nebegyveno, bet atvykdavo pasiimti daiktų.

Kristina Brazauskienė
Kristina Brazauskienė
DELFI / Šarūnas Mažeika

„Suprantat, tiesiog man buvo baisu. Aš turbūt mėnesį sapnavau, kad kraustausi. Nesupratau, kad reikės kada nors palikt šiuos namus, nes ir Prezidentė įrodinėjo, kad čia įstatymas yra, kad tai man priklauso. Aš gi atsisakiau visų valdiškų baldų. Paskui mes nusipirkome savo, – sako Kristina. – Kai tik sugrįždavau į savo namus Turniškėse, mane apsauga prie įvažiavimo tikrindavo ilgiau nei oro uoste skrendant į Ameriką“.

Tačiau Kristina gali sau leisti be paliovos keliauti ir nedirbti. Jų šeimai priklausantį viešbutį „Crown Plaza” puikiai prižiūri sūnus Ernestas Butrimas. O jo žmona Jurgita šiandien laidoje pirmą kartą viešai prisipažins, kad pagaliau garsi vyro šeima priėmė ją ne tik į savo giminę, tačiau ir į verslą. Jurgita pasekė savo garsios anytos Kristinos Brazauskienės pėdomis ir tapo viešbučio restorano direktore.

Ernestas Butrimas, Jurgita Butrimienė, Kristina Brazauskienė
Kristina Brazauskienė
DELFI / Kiril Čachovskij

Nors iki šiol aplinkiniai Jurgitą galėjo palaikyti moterimi iš vadinamojo auksinio narvelio, šiandien ji sako, kad patekusi į Kristinos Brazauskienės šeimą turėjo labai pasistengti, kad įrodytų, jog ji nėra viena iš tų moterų, ieškančių gero ir nerūpestingo gyvenimo šalia turtingo vyro. Septynerius metus Jurgita laukė dienos, kol pagaliau tapo Ernesto Butrimo žmona. Tačiau po to prireikė dar bent dvejų, kol ji įrodė savo vyrui, kad gali dirbti šeimos versle.

Jurgita sako, kad jų aplinkoje pilna besiskiriančių. Ernestas buvo priverstas iš arti stebėti, kaip žlugo jo tėvų Kristinos ir Antano Butrimo iki tol gražia laikyta santuoka: „Todėl nereikia stebėtis, kad mano vyras toks atsargus. Jis norėjo apsaugoti savo šeimos verslą”.

„Turiu už ką padėkoti savo vyrui, – sako Jurgita, – Jis suteikė man tokią gyvenimo laisvę, kokios visada troškau. Galiu dirbti, kada noriu ir kur noriu ilsėtis.”

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis