Ekstravagantiškiausios žvaigždžių dovanos siekia ir kelis milijonus

Pinigai gali nupirkti viską, išskyrus laimę. Prabangios kalėdinės dovanos negarantuoja nei šeimyninės laimės, nei tvarios meilės. Vis dėlto smalsu žvilgtelėti, kaip savo buvusius ar esamus mylimuosius švenčių proga stebina jų antrosios pusės.

Nors vis dažniau kalbama, kad Kalėdos – tai šeimos šventė ir brangiausia dovana yra drauge praleistas laikas bei šilti tarpusavio santykiai, Holivudo įžymybės neatsispiria pagundai paišlaidauti. Didžioji metų šventė ne vienai šou verslo porai tapo ir puikia proga susižieduoti ar padėkoti vienas kitam už drauge praleistus metus. Kai finansai nevaržo, belieka pasitelkti fantaziją, kurios šios žvaigždės, regis, nestokoja.

Davidas Beckhamas

Davidas Beckhamas
Davidas Beckhamas
Vida Press

Viena žymiausių futbolo žvaigždžių mėgsta plačius užmojus. Tad lepindamas ir stebindamas savo žmoną Victorią dovanomis pinigų neskaičiuoja. Ekstravagantiškiausias ir prabangiausias dovanas vyriškis įteikė per 2005-ųjų metų Kalėdas. Sutuoktinė „po egle“ rado ne tik kone pusę milijono dolerių kainuojantį „Rolls-Royce Phantom“, bet ir 100 tūkstančių dolerių kainuojančią deimantais inkrustuotą rankinę bei daugiau nei 2 milijonus dolerių atsiėjusį garsios juvelyrų kompanijos „Boucheron“ rubinų bei deimantų vėrinį.

Paris Hilton

AP / Scanpix

Ši gražuolė milijonierė mėgsta per Kalėdas palepinti pati save. Tam Paris renkasi prabangius automobilius. Prieš keletą metų moteris pasidovanojo rožinį 285 tūkstančius dolerių kainuojantį automobilį „Bentley Continental GT“, kurio vidus buvo puoštas deimantais. Po poros metų Paris neatsispyrė prašmatniam „Ferrari“. Įdomu, ką išsirinks šiemet?

Angelina Jolie

AP / Scanpix

Pinigų ir fantazijos akivaizdžiai nestokoja ir Angelina Jolie. Moteris itin mėgdavo nustebinti savo buvusį sutuoktinį Bradą Pittą. Dovanos būdavo ne tik brangios, bet ir originalios. Viena tokių – krioklys ir šalia esantis žemės sklypas Kalifornijoje. Bradas itin domisi architektūra. Ši dovana turėjo tapti inspiracija jo kuriamam namo projektui.

Tori Spelling

AP / Scanpix

Dovanoti įsimintinas dovanas aktorė išmoko iš savo tėvo. Garsus prodiuseris Aaronas Spellingas nieko negailėjo savo atžaloms. Beverly-Hillse, kur šeima turėjo prabangius namus, nebūna žiemos. Tačiau vaikai visada svajoja apie baltas Kalėdas. Turtuolis užsakė savo atžaloms daugiau nei 2 milijonus dolerių kainavusią sniego mašiną ir pripildė namų kiemą dirbtiniu sniegu. Praėjus keliems dešimtmečiams tokią pačią dovaną Tori padovanojo ir savo atžaloms.

Jude'as Law

AP / Scanpix

Meilė įkvepia šį vyrą pačioms įspūdingiausioms dovanoms. Buvusi mylimoji aktorė Sienna Miller buvo tiesiog priblokšta, kai per Kalėdas gavo restauruotą antikvarinį rojalį, kurio viduje rado prabangų, deimantais ir safyrais puoštą sužadėtuvių žiedą. Nors moteris neabejotinai sutiko, sužadėtuvės truko trumpai ir neilgai trukus pora pasuko skirtingais keliais. Tuomet kalbėta, kad jausmingasis Judas susižavėjo savo vaikų aukle.

Beyonce ir Jay-Z

AFP / Scanpix

Ši šou verslo pora mėgsta stebinti vienas kitą dovanomis ir siurprizais. Kartais atrodo, kad jiedu tiesiog varžosi, kuris išleis daugiau. 2010 metais pop scenos karalienė padovanojo savo sutuoktiniui vieną greičiausių, daugiau nei 2 milijonus dolerių kainavusį automobilį „Bugatti“. Vyras neliko skolingas ir taip pat apipylė žmoną dovanomis. Viena jų – daugiau nei 350 tūkstančių dolerių kainavusios išskirtinės „Hermes“ Birkin rankinės.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis