Aktorius Marius Repšys: mirties aš nebijau. Bijau prarasti savo šeimą

M. Repšys pasakoja apie sunkumus šeimoje: santykiai buvo ties skyrybų riba.

„Mirties aš nebijau. Bijau prarasti savo šeimą”, – sako aktorius Marius Repšys, neseniai atsistojęs ant kojų po itin sunkių išgyvenimų. Ilgą laiką kamavusi depresija, nemiga, kūną ir sielą alinantis sportas – visa tai lyg stipri griaunamoji jėga šeimai bei santykiams su žmona. Šį antradienio vakarą LNK laidoje „Kitu kampu” M. Repšys atviraus apie sunkumus asmeniniame gyvenime, beveik 18 metų, praleistus kartu su žmona, ir mintis apie skyrybas.

Svaiginantis populiarumas, apdovanojimai ir pagrindiniai vaidmenys, kurių pavydėti galėtų kiekvienas profesionalas, – dažnam tai susuka galvą. Bet, anot M. Repšio, tarp teatro žmonių populiarus bohemiško gyvenimo būdas tikrai ne jam.

Garsus aktorius kartu su žmona Vaida jau net 18 metų. „Susipažinome 15 metų, per Valentino dieną. Tada jai parašiau meilės laiškelį – eilėraštį. Nuo to viskas ir prasidėjo”, – prisiminė aktorius.

Jų meilės istorija iš tiesų gali priminti romantinį filmą. Marius kaip dabar prisimena lemtingą dieną, kai Vaidos paprašė tapti jo žmona.

„Dabar, kai galvoju, kažkaip banalu, bet buvau sugalvojęs visą scenarijų. Nuvažiavau į mišką žiemą, prieš Naujuosius metus. Ten buvo labai gražu, medžiai apsnigti, labai romantiška. Paruošiau mums pikniką tiesiog ant sniego. Vaidą pažadinau 4 ryto ir pasakiau – kelkis, važiuojam. Tada jai užrišau akis ir nusivežiau į tą mišką. Atrišau jai akis ir pasakiau – arba lieki čia, arba tapk mano žmona. Ji pasirinko pastarąjį”, – pasakojo M. Repšys.

Tiesa, ne viskas garsaus aktoriaus šeimoje buvo rožėmis klota. Vos prieš metus graži šeimyninė idilė pradėjo garmėti į prarają. Mariui susirgus depresija, jo šeima turėjo išgyventi tikrą pragarą. „Buvo ir pykčių. Santykiai buvo ties skyrybų riba...” – sunkiai emocijas tramdė garsus vyras.

Kokius sunkumus reikėjo įveikti M. Repšiui? Kaip aktoriui pavyko išsaugoti santykius su žmona? Koks jo darnios šeimos receptas?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis