Vytautas Šerėnas: mūsų namuose lėkštės niekada nedūžta, nes mano žmona yra suvalkietė

Televizijos ekrane jį visi įpratę matyti šmaikštų ir nestokojantį gero humoro. Tačiau koks garsusis „dviratininkasVytautas Šerėnas yra užsivėrus namų durims?

Tai žino tik jo artimieji. Šį vakarą LRT televizijos laidai „Gyvenimas“ žinomas humoristas su žmona Dalia pravers savo jaukių namų duris ir atvirai kalbės apie judviejų pažintį, vestuves ir tris dešimtmečius trunkantį šeimyninį gyvenimą.

„Vestuvių dieną mes tiesiog paskambinome mano grupiokui ir paprašėm, kad nuvežtų į santuokų rūmus. Jeigu būtų negalėjęs, tikrai drąsiai būtumėm sėdę į troleibusą ir nuvažiavę patys“, – apie įsimintiniausią gyvenimo dieną su plačia šypsena pasakoja „Dviračio žinių“ vedėjas Vytautas Šerėnas. Jo žmona Dalia atskleidžia, kad garsusis sutuoktinis niekada nebuvo užkietėjęs romantikas. TV žvaigždės žmona jau seniai susitaikė su mintimi, kad gėlėmis vyras ją lepina tik labai ypatingomis progomis.

LRT

Kad namų be dūmų nebūna, patvirtina ir Šerėnų istorija. „Mūsų namuose lėkštės niekada nedūžta, nes mano žmona yra suvalkietė, taigi lėkštės – vertybė“, – juokiasi V. Šerėnas. Tuo tarpu Dalia išduoda, jog konfliktai jų šeimoje dažni. Per trisdešimt bendro gyvenimo metų buvo visko – abiem ne kartą norėjosi trenkti durimis ir išeiti. Tačiau juodu tvirtai įsitikinę, kad mažos dramos tik dar labiau pakursto jų jausmus.

Šiandien Vytautas ir Dalia Šerėnai tvirtai sutaria tik dėl vieno: bendra aistra kelionėms ir naujų nuotykių troškimas stiprina jų ryšį. Todėl nenuostabu, kad kiekvieną vasarą mėnesį jie skiria pažinčiai su dar neatrastais kraštais. O poilsiui renkasi ne turistų pramintus takus, o iššūkių kupinas keliones.

Jau šį vakarą – atviras Vytauto ir Dalios Šerėnų interviu apie trisdešimt metų trunkančią santuoką, prieš daugybę metų užgriuvusį populiarumą ir būdą išlaikyti tvirtus santykius.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis