Astrologė Vaiva Budraitytė: svarbiausi šiemet bus meilės reikalai

Atėjus naujiems metams daugelis ima spėlioti, ką jie atneš – ar bus palankūs finansiškai, ar nesirgsime, kaip seksis meilės ir šeimyniniuose reikaluose.

Būtent šiuos klausimus dažniausiai išgirsta žinoma astrologė ir būrėja Vaiva Budraitytė. Su dukterimi Marija kulinarinėje TV3 laidoje „Virtuvės istorijos“ apsilankiusi itin paslaptingos profesijos moteris ne tik pasakos apie patirtis virtuvėje, bet ir pasidalins pranašystėmis ateinantiems metams.

V. Budraitytė – bene garsiausia Lietuvos astrologė ir būrėja, kurios mįslinga profesija domina ir žavi daugelį. Asmeninius horoskopus sudarinėjanti ir kortomis burianti moteris jau šį šeštadienį atskleis, ko galima tikėtis iš netolimos ateities.

„Daug šiais metais pridariau prognozių. Su Gaudentu prognozavome, kad Lietuvai bus geri metai – derlingi, vaisingi, poringi, vaikingi. Mūsų mažėjančiai tautai tai yra labai svarbu“, – laidos žiūrovams šeštadienį pasakos V. Budraitytė.

Pasak astrologės, ypač gerų metų tikėtis gali vieniši ir meilės ieškantys žmonės, o esantys santykiuose – vestuvių. Tiesa, tuos, kuriems esami santykiai jau nusibodę, V. Budraitytė įspės apie galimus neištikimybės atvejus.

„Viskas bus labai gerai su meilės reikalais, vyrai ir moterys bus seksualesni. Bus daug vestuvių, partnerysčių, net tie, kurie ilgai nerado savo antrosios pusės, turi viltį ją susirasti. Jau radusiems – meilė, vaikai, o nusibodusiems – meilužės ir meilužiai“, – intriguos V. Budraitytė.

Tačiau panašu, kad V. Budraitytei sau pačiai meilės burti iš kortų nereikia – astrologės santykiai su mylimuoju Gaudentu yra tiesiog pavydėtini. „Mes visuomet valgome su Gaudentu du kartus per dieną ir visada valgome kartu, esame sudėlioję savo režimą – jokio šildyto maisto, visuomet karštas“, – pasakos žymi būrėja.

Ką mums žada šie metai? Kokias pranašystes žiūrovams atskleis astrologė V. Budraitytė?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis