14 įžymybių porų, galinčių pasigirti ilgai trunkančiomis santuokomis

Galimybė džiaugtis tvirta santuoka mūsų dienomis nėra lengvai pasiekiama. Panašu, kad visi mes gyvename pasaulyje, kuriame įvykiai klostosi itin sparčiai, meilė ilgai netrunka, o santuokos sudaromos vien tam, kad vėliau įvyktų skyrybos.

Vis tik galima pasidžiaugti įžymybių poromis, įrodžiusiomis, kad tvirtos santuokos – įmanomas dalykas. Šios poros įveikė daugybę sunkumų, žvaigdžių ligą, šlovę, vaikų auginimą ir vis tik liko kartu. Maža to, jų santuoka tapo netgi tvirtesnė ir šiandien jie vienas kitą myli dar stipriau.

1. Adriano Celentano ir Claudia Mori (kartu 50 metų)

Vida Press

Aistringi jų santykiai tunka jau daugybę metų, o šie du balandėliai, atrodo, vis dar puoselėja vienas kitam pačius šilčiausius jausmus. Poros draugai atvirai žavisi šia nuostabia pora. „Jie kartu tiek daug metų ir vis dar išprotėję vienas dėl kito!” – džiaugiasi jie.

2. Ozzy Osbourne’as ir Sharon Osbourne (kartu 37 metus)

Vida Press

Kai O. Osbourne buvo pašalintas iš grupės, jo karjeros vystymo ėmėsi jo būsimoji žmona. Taip prasidėjo jų romantiški santykiai. Po trejų metų pora susituokė ir susilaukė trijų vaikų. Nepaisant visų sunkumų jie vis dar kartu. „Aš ją myliu labiau nei patį gyvenimą“, - nuostabių žodžių žmonai negailėjo O. Osbourne’as.

3. Samuelis L. Jacksonas ir LaTanya Richardson (kartu 36 metus)

Vida Press

Atrodo, kad jų santuoką buvo ištikę visi įmanomi sunkumai. „Kai santuokoje praleidi 30 metų, iš tikrųjų turi teisę pasiųsti visa tai velniop ir užbaigti tą reikalą. Tiesa, gali pasiųsti tai velniop ir atsiprašyti.“ – patikino jis.

4. Stingas ir Trudie Styles (kartu 34 metus)

Vida Press

Jie susitiko 1982 m. ir nuo to laiko yra neišskiriami. „Niekada nemaniau galintis visą savo aistrą skirti vienam žmogui. Gyvenimas tampa nepalyginamai geresnis, kai pasaulyje yra tik vienas žmogus, kurį myli ir kuris myli tave.“ – patikino Stingas.

5. Jaime Lee Curtis ir Christopheris Guestas (kartu 32 metus)

Vida Press

Pamačiusi nuotrauką žurnale J. Lee Curtis draugei pasakė, kad už šio vaikino ištekės. Neilgai trukus po pažinties jiedu susituokė. Taigi meilė iš pirmo žvilgsnio iš tikrųjų egzistuoja.

6. Kevinas Baconas ir Kyra Sedgwick (kartu 28 metus)

Vida Press

K. Baconas ilgą laiką rodė dėmesį K. Sedgwick, tačiau iš pradžių ji nebuvo linkusi megzti šių santykių. Vis tik jis neatsitraukė ir aktorė nusprendė pamėginti. Neilgai trukus pora ėmė susitikinėti, o dabar jie jau gali džiaugtis 28 metus trunkančia laiminga santuoka.

7. Hughas Laurie ir Jo Green (kartu 27 metus)

Vida Press

Pora stengiasi praleisti kuo daugiau laiko kartu, nepaisant visų jų santuokai tekusių sunkumų. „Jo ir aš tobulai papildome vienas kitą. Jaučiu, kad metams bėgant tampame vis artimesni.“ – komentavo H. Laurie.

8. Lisa Kudrow ir Michelis Sternas (kartu 21 metus)

Vida Press

Jiedu susipažino 1987 m., tačiau L. Kudrow tai nepasirodė rimta. Po kelerių metų jie susitiko ir vėl serialo „Draugai” filmavimų aikštelėje, pradėjo susitikinėti ir neilgai trukus susituokė. Pora santuokoje susilaukė sūnaus.

9. Cindy Crawford ir Rande’as Gerberis (kartu 21 metus)

Vida Press

Susitikinėti jie pradėjo 1995 m., o po metų C. Crawford pati pasiūlė R. Gerberiui susituokti. Rezultatas – 18 metų trukmės santuoka ir du vaikai. „Tai pirmas atvejis mano gyvenime, kai draugystė virto romantiškais santykiais. Galėčiau tokį variantą rekomenduoti visiems. Niekada nepavyks rasti tvirtesnės bazės jūsų santuokai.“ – patikino C. Crawford.

10. Michaelis Caine’as ir Shakira Baksh (kartu 43 metus)

Vida Press

Pirmą kartą M. Caine’as išvydo Sh. Baksh per televiziją rodytoje kavos reklamoje. Jam tokį didelį įspūdį padarė jos grožis, kad jis nusprendė skubos tvarka ją rasti. Kartu jiedu jau 43 metus.

11. Jamesas Belushi ir Jennifer Sloan (kartu 18 metų)

Vida Press

1998 m. J. Belushi pagaliau rado savo laimę – vedė J. Sloan. Jie kartu susilaukė dviejų vaikų. „Mano žmona nepaprasta, - patikino jis. – Ji mane išmokė svarbiausio dalyko – mylėti.“

12. Beyonce ir Jay Z (kartu 14 metų)

Vida Press

Jiedu susipažino 2002 m. ir ilgą laiką slėpė juos siejančius santykius. Apie jų santuoką žinoma iš tikrųjų labai mažai. Galbūt būtent toks ir yra ilgo ir laimingo ryšio receptas – laikyti savo santykius kuo toliau nuo nepažįstamųjų.

13. Robertas Downey jaunesnysis ir Susan Levin (kartu 13 metų)

Vida Press

Jiems prireikė laiko, kol surado vienas kitą, – savo laimę. Susitikimas su S. Levin virto asmeniniu stebuklu R. Downey jaunesniajam. Meilė galiausiai padėjo jam įveikti priklausomybes. „Dvi savaitės be žmonos? Ne, man tai būtų per ilgai.“ – konstatavo jis.

14. Keithas Richardsas ir Patti Hansen (kartu 37 metus)

Vida Press

Pora tobuloje harmonijoje gyvena pastaruosius 37 metus. Kartu vienas kitą palaikydami jie įveikė daugybę sunkumų. „Keithas mane apsaugojo. Jo meilė ir dėmesingumas suteikė man teigiamos energijos, padovanojo viltį ir išgelbėjo nuo depresijos.“ – kalbėjo P. Hansen.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis