Rimvydas Širvinskas-Makalius: jei pavykdavo nusipirkti mėsos, mama ją atiduodavo man

Penktadienio vakarą LNK televizijos eteryje dėl kilnaus tikslo susivienys ryškiausios Lietuvos žvaigždės. „Gelbėkit vaikus“ organizuojamame labdaros telemaratone skambės ne tik žinomiausios dainos, bet ir atviros įžymybių gyvenimo istorijos.

„Sunki vaikystė mane be galo užgrūdino. Išsiskyrus tėvams, gyvenome pas senelius, iš mamos, kuri tuo metu dirbo siuvėja, algos. Teko maitintis pigiausiais produktais, pirkdavome tik pigiausias bulves, o jei pavykdavo nusipirkti mėsos, ją visą mama atiduodavo man. Žaislais ar panašiais vaikiškais dalykais mane pradžiugindavo tik labai ypatingomis progomis.

Vis dėlto nuo pat vaikystės turėjau didžiulį tikslą – pažinti pasaulį. Kryptingai to siekiau, stengiausi ir dabar kiekvienam skurdžiai gyvenančiam vaikui galiu drąsiai pasakyti – jei pavyko man, pavyks ir jums“, – atviravo vienu sėkmingiausiu jaunųjų verslininkų tituluojamas Rimvydas Širvinskas-Makalius.

Asmeninis albumas

Tradicinis labdaros projektas, skirtas surinkti paramą vaikų dienos centrams, kvies aukoti kiekvieną televizijos žiūrovą. „Kai pagalvoji, 2 ar 3 eurai, kuriuos išleidžiame kavai degalinėje, yra tiek pat, kiek skiriama vieno vaiko priežiūrai visai dienai. Noriu, kad susivienytume ir padėtume sunkiai gyvenantiems vaikams. Juk geras darbas – šviesa, kurią galime skleisti be galo lengvai, atsisakę kartais net nepastebimų prabangos dalykų“, – kvietė R.Širvinskas-Makalius.

Didysis organizacijos „Gelbėkit vaikus“ paramos koncertas „Už vaikystę“ vainikuoja organizacijos metų darbus ir padeda pasiruošti naujiems. „Gelbėkit vaikus” šį paramos koncertą su LNK organizuoja nuo 2012-ųjų. Per visus šiuos metus LNK televizijos žiūrovai vargstantiems Lietuvos vaikams jau paaukojo beveik 860 tūkst. eurų.

Įspūdingam žinomiausių Lietuvos atlikėjų desantui diriguos LNK televizijos žvaigždės „Apie skaudžius dalykus galime kalbėti labai šviesiai. Kviečiame drauge su žinomiausiais Lietuvos atlikėjais ir įspūdingiausiais jų pasirodymais švęsti šį vakarą. Švęsti kiekvieno mūsų gerumą ir kiekvieną šypseną, kurių Lietuvoje po šio koncerto, esu tikra, bus tik daugiau“, – kalbėjo „Gelbėkit vaikus“ paramos koncerto „Už vaikystę“ vedėjai Rūta Mikelkevičiūtė, Daiva Tamošiūnaitė ir Giedrius Leškevičius.

Asmeninis albumas

Ypatingo koncerto atmosferą kurs ir nepakartojamus pasirodymus dovanos „Pop Ladies“, Radži, Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis, Kotryna Juodzevičiūtė bei kitos scenos žvaigždės. Istorijomis dalysis Nomeda Marčėnaitė, Katažina ir Deivydas Zvonkai, tiesiai iš rekolekcijų į transliaciją atskubėsiantis kunigas Ričardas Doveika, savo sprendimą įsivaikinti atskleis ir puikiai pažįstama sportininkų pora.

Įspūdingas „Gelbėkit vaikus“ paramos koncertas „Už vaikystę“ – jau šį penktadienį 19.30 val. per LNK.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis