Holivudo romanas, nepaisantis jokių tabu: 75-erių metų kino veteranė pamilo 43-ejų metų kolegę

Nors ši Holivudo pora nėra tradicinė, aktorės Sarah Paulson (43 m.) ir Holland Taylor (75 m.) džiaugiasi darniais santykiais ir net nežada dėl jų teisintis.

Ši pora susidomėjimą kelia ne tik dėl to, kad tai – dviejų itin skirtingo amžiaus moterų sąjunga (jas skiria beveik trisdešimt metų), bet ir dėl to, kad jos abi yra žymios ir talentingos Holivudo aktorės.

Sarah Paulson ir Holland Taylor
Sarah Paulson ir Holland Taylor
Vida Press

H. Taylor yra žinoma dėl įsimintinų vaidmenų populiariuose televizijos serialuose „Two and a half men“ bei „The practice“. Už pastarąjį ji yra gavusi geriausios aktorės „Emmy“ apdovanojimą. Taip pat ji vaidina teatre, yra talentinga dramaturgė.

S. Paulson gali pasigirti ne mažiau sėkminga karjera. Ji atliko ne vieną įsimintiną vaidmenį teatro scenoje, vaidino seriale „American Horror Story“ bei televizijos filme „American Crime Story“, už kurį laimėjo „Auksinio gaublio“ apdovanojimą. Aktorė yra žinoma ir dėl vaidmenų ne viename Holivudo filme. Vieni žymiausių: „What Women Want“, „12 Years a Slave“, „Carol“.

Sarah Paulson ir Holland Taylor
Sarah Paulson ir Holland Taylor
Vida Press

S. Paulson neslepia, kad yra ambicinga moteris. Ji sąmoningai nusprendė nekurti šeimos ir neturėti vaikų, nes visas savo jėgas ir dėmesį nori skirti karjerai: „Nenoriu plėšytis. Nenoriu žiūrėti į savo vaiką ir sakyti: „Tu esi nuostabiausias man nutikęs dalykas, bet tuo pačiu metu ir didelė našta.“ Mano mamai buvo sunku visur suspėti: ir ateiti į mokyklos spektaklį, ir uždirbti pinigų mūsų pragyvenimui. Aš visada žinojau, ko siekiu savo profesiniame gyvenime ir nenoriu prabėgus daugeliui metų gailėtis, kad tam tikro savo gyvenimo tarpo nepaskyriau savo norams.“

Būtent dėl karjeros aktorei buvo patariama neviešinti 2015-aisiais prasidėjusių santykių su H. Taylor, mat tai neva galėjo pakenkti jos įvaizdžiui.

Ji tokius patarimus tiesiog ignoravo. „Vienu metu svarsčiau, ar pristatyti mūsų santykius visuomenei, ar ne? Ir tuomet pagalvojau, kodėl gi ne? Juk net tokie mano svarstymai yra netinkami. Vis dėlto buvo akimirka, kai jaudinausi dėl to, ką apie mane pagalvos visuomenė.“

Dabar santykiai su H. Taylor yra dažniausiai žiniasklaidos aptariama S. Paulson asmeninio gyvenimo tema. Pati aktorė į aplinkinių nuostabą nereaguoja. „Mano gyvenimo pasirinkimai nėra tradiciniai. Esu su daug vyresniu žmogumi ir kitus tai stebina, jiems tai atrodo labai keista, nors man pačiai tai – pats įprasčiausias dalykas,“ – sako S. Paulson.

Sarah Paulson ir Holland Taylor
Sarah Paulson ir Holland Taylor
Vida Press

Tiek ji, tiek H. Taylor savo kasdienybės akimirkomis mėgsta dalintis socialiniuose tinkluose ir, atrodo, gyvena visiškai normalų dviejų vienas kitą mylinčių žmonių gyvenimą.

Beje, S. Paulson ir meilėje vyresnei savo gyvenimo draugei prisipažino netgi labai viešai – 2016-aisiais metais vykusių „Emmy“ apdovanojimų metu. Tai – ne atsitiktinumas. S. Paulson sako, kad jų santykiai reprezentuoja viltį ir, kartu, riziką. Būtent todėl savo drąsia meile moterys siekia įkvėpti ir kitus priimti sprendimus remiantis savo troškimais, o ne visuomenės primestomis normomis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis