Viskas, ką turėtumėte žinoti apie artėjančias Meghan Markle ir princo Harry vestuves

Karališkosios vestuvės nenumaldomai artėja, tad suvaldyti smalsumą darosi vis sunkiau. Kur ir kada jos vyks? Kaip atrodo pakvietimai? Ir ką vilkės nuotaka??

Liko tik kiek mažiau nei du mėnesiai iki JAV aktorės Meghan Markle (36 m.) ir Didžiosios Britanijos princo Harry (33 m.) vestuvių. Tai bus pirmoji tokios svarbos Didžiosios Britanijos karališkosios šeimos šventė nuo 2011-aisiais vykusių princo Williamo ir Kate Middleton tuoktuvių (o apie nuotakos suknelę ir jaunavedžių pirmąjį bučinį kalbame iki šiol)! Kol laukiame didžiosios dienos, surinkome atsakymus į visus karališkųjų vestuvių tema kylančius klausimus.


Princas Harry ir M. Markle, Vida Press nuotr.

KADA jos vyks?

Vestuvės planuojamos gegužės 19 d., šeštadienį. Ceremonija prasidės 12-tą valandą dienos.

KUR jos vyks?

Ceremonija vyks Šventojo Džordžo koplyčioje, Vindzoro pilyje, Anglijoje. Tai tapati koplyčia, kurioje buvo palaiminta ir princo Charleso bei Camillos Parker-Bowles sąjunga.


Šv. Džordžo koplyčia, Vida Press nuotr.

KAS bus po to, kai jaunieji gaus dvasininko palaiminimą?

Ceremonija turėtų baigtis maždaug 13-ą valandą dienos, tuomet princas Harry ir Meghan Markle karieta pravažiuos pro Vindzoro miestelį. Taip bus siekiama pasidalyti švente su visuomene.

KAIP atrodys šventė?

Po ceremonijos bažnyčioje ir kelionės su karieta, Šv. Jurgio salėje vyks oficialus priėmimas – karalienės rengiami pietūs, kuriuose dalyvaus maždaug 600 žmonių. Vakare M. Markle ir princas Harry artimiausius draugus ir giminaičius (apie 200 žmonių) pakvies į privatų, princo Charleso rengiamą priėmimą, kuris vyks Frogmoro rūmuose – tuose pačiuose, kuriuose buvo darytos jaunavedžių sužadėtuvių nuotraukos.


M. Markle ir princo Harry sužadėtuvės, Vida Press nuotr. (Alexi Lubomirski)

KOKIA bus suknelė?

Suknelę pamatysime tik vestuvių dieną, bet gandai apie ją sklando jau dabar. Manoma, kad M. Markle jau pasirinko suknelės dizainerį, o stiliaus klausimais jai pataria geriausia draugė, kanadietė stilistė ir vestuvių konsultantė Jessica Mulroney (beje, kalbama, kad jos dukra Ivy, kartu su princu George'u ir princese Charlotte, ceremonijos metu bus atsakinga už gėlių žiedlapių barstymą).

KAIP atrodo kvietimai?

Prieš savaitę buvo paskelbta, kad maždaug 600-ams žmonių buvo išsiųsti klasikinio stiliaus, ranka rašti kvietimai į vestuvių ceremoniją ir oficialų priėmimą po jos. 200 ypatingų svečių gavo kvietimus į privatų priėmimą Frogmoro rūmuose.


Kvietimai į M. Markle ir princo Harry vestuves, Vida Press nuotr.

KIEK žmonių pakviesta dalyvauti ceremonijoje?

Kensingtono rūmai paskelbė, kad be šeimos, draugų bei politikos atstovų, į vestuvių ceremoniją pakviesta 2640-imt „Didžiosios Britanijos visuomenės narių“. Išplatintame pareiškime teigiama, kad 1200 žmonių pakviesta iš „kiekvieno Jungtinės Karalystės kampelio“, o likusieji kviestiniai svečiai – įvairių labdaros organizacijų, kurias remia M. Markle ir princas Harry, nariai, valstybinių mokyklų mokiniai, Vindzoro pilies bendruomenė, karališkųjų namų ūkio nariai ir t.t.

KAS šventėje bus atsakingas už muziką?

Dainininkė Mel B (kitaip vadinama „Scary Spice“) patvirtino, kad karališkųjų vestuvių svečius linksmins populiarioji dešimto dešimtmečio grupė „Spice Girls“.

KAIP dėl M. Markle mergvakario?

Žurnalo „Vogue“ teigimu, M. Markle mergvakaris įvyko šio mėnesio pradžioje. Manoma, kad vietoj siautulingo vakarėlio buvo pasirinkta prabangaus SPA diena.


M. Markle, Vida Press nuotr.

KO dar reikia pasiruošimui?

Kalbama, kad abu būsimieji jaunavedžiai intensyviai rengiasi artėjančiai vestuvių dienai. Tam, kad galėtų tuoktis bažnyčioje, M. Markle neseniai buvo pakrikštyta Anglijos bažnyčioje. Taip pat, ji ruošiama atėjimui į karališkąją šeimą: yra ne tik supažindinama su karališkuoju protokolu, bet ir apmokoma, kaip elgtis tokiose ekstremaliose situacijose kaip pagrobimas ar susišaudymas. Tuo tarpu Princas Harry susirūpino dėl savo figūros. Sakoma, kad jis metė rūkyti, sumažino suvartojamo alkoholio kiekį ir pradėjo sportuoti.

KUR pora keliaus kopinėti medaus?

Tai, kaip atrodys medaus mėnuo, taip pat yra saugoma paslaptyje, tačiau paskalų portalas „Daily Mail“ teigia, kad laiminga pora po vestuvių keliaus į prabangų viešbutį Namibijoje, Afrikoje.


Princas Harry ir M. Markle, Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis