Meghan Markle netikras brolis kaltina seserį vaidyba: ji tapo kitu žmogumi

Netikras brolis neslepia nusivylimo savo seserimi Meghan.

Meghan Markle netikras brolis teigia nesąs pakviestas į jos vestuves su princu Harry'iu. „Ji vienareikšmiškai pamiršo savo šaknis“, - interviu laikraščiui „Daily Mirror“ pareiškė Thomas Markle'as. Gal ji gėdijasi savo amerikietiškos šeimos, svarstė jis ir sakės nepykstąs, o tik esąs nusivylęs. Juk jis ir Meghan ilgą laiką esą buvo labai artimi.

„Ji vaidina didžiausią savo gyvenimo vaidmenį“, - kritikavo T. Markle'as. Jo netikra sesuo, pradėjusi karjerą Holivude, esą „tapo kitu žmogumi“. Vyras teigė nematęs Meghan nuo senelės mirties 2011-aisiais ir M. Markle persikraustymo į Torontą Kanadoje, kur ji vaidino seriale „Kostiumuotieji“ „Suits“.

Thomas laikraščiui pasakojo praėjusį mėnesį mėginęs per britų karališkuosius rūmus užmegzti kontaktą su savo netikra seserimi. Tačiau šie esą net nepatvirtino gavę elektroninį laišką. „Tai labai žeidžia“, - sakė jis.

EPA-ELTA

Praėjusią savaitę jau Meghan sesuo Samantha tviteryje kritikavo, kad ši į savo vestuves pakvietė „visiškai nepažįstamus žmones“, tačiau savo brolio, savo sesers ar savo sūnėno - ne.

Ar vestuvių puotoje dalyvaus Meghan tėvas, Thomas Markl'as vyresnysis, kol kas nežinoma. Jis tikįs, kad jo sesuo paprašys savo tėvo nuvesti ją prie altoriaus, kalbėjo netikras brolis. Iniciatyvą esą turi parodyti ji.

Į Princo Harry'io ir Meghan Markle vestuves gegužės 19-ąją, Bakingemo rūmų duomenimis, pakviesta 600 svečių. Jaunosios motina vestuvėse dalyvaus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis