Isabella Rossellini: 43-ejų buvo per sena, 63-ejų – tobula

Sulaukusi 43-ejų Isabella Rossellini dėl savo amžiaus neteko modelio darbo, o 63-ejų ji tos pačios ją atleidusios kompanijos buvo netikėtai pakviesta sugrįžti. Štai kaip į septintąją dešimtį įkopusi aktorė ir modelis iš naujo užkariavo grožio industriją.

I. Rossellini ir „Lancôme“ istorija prasidėjo1982-aisiais. Tada moteris su kosmetikos kompanija pasirašė bendradarbiavimo sutartį ir tapo brangiausiai apmokamu modeliu pasaulyje. Tai buvo supermodelių Cindy Crawford, Claudios Schiffer bei Christy Turlington era, tad meno pasaulio atstovės tapimas vienos didžiausių pasaulio kosmetikos kampanijų veidu buvo svarbus įvykis.

Isabella Rosellini
Isabella Rosellini
Vida Press

Tai, kas nutiko po keturiolikos metų žiniasklaidoje nuskambėjo dar garsiau. Kosmetikos kompanija ilgalaikį savo veidą, 43-ejų metų sulaukusią I. Rossellini, atleido ir tai padarė dėl labai kontraversiškos priežasties – amžiaus. „Lancôme“ atstovai moteriai paaiškino, kad nors jų produktai yra skirti įvairaus amžiaus klientėms, reklaminės kampanijos turi įkvėpti, taigi jose prekių ženklą atstovaujantis modelis privalo spinduliuoti jaunyste.

Atsirado labai daug laisvo laiko. Mano vaikai jau buvo suaugę. Galvojau „O kas dabar?“

Nieko keisto, kad tuo metu aktorė buvo pikta ir nusivylusi. „Jie mane atleido, nes buvau stipri. 40-tojo gimtadienio proga iš jų gavau tiek daug gėlių, kad mano namai atrodė kaip morgas. Žinojau, kad tai – pabaiga,“ – tuomet atviravo ji.

Isabella Rosellini
Isabella Rosellini
Vida Press

Netekus šio darbo sekė gan sudėtingas metas moters karjeroje, privertęs ją ieškoti naujų saviraiškos būdų. „Lancome“ dėl mano atleidimo sulaukė daug kritikos, bet, atvirai kalbant, tuo metu aš su niekuo kitu nedirbau. Nesifotografavau žurnalų fotosesijoms, pradėjo mažėti filmų pasiūlymų. Atsirado labai daug laisvo laiko. Mano vaikai jau buvo suaugę. Galvojau „O kas dabar?“. Mane visuomet domino gyvūnų elgesys. Dėl šios priežasties nusprendžiau grįžti į universitetą ir įgyti magistro laipsnį,“ – portalui thecut.com pasakojo ji.

Isabella Rosellini
Isabella Rosellini
Vida Press

Kurį laiką I. Rossellini liūdėjo, bet neleido vienam pasibaigusiam gyvenimo periodui jos palaužti. Ji pradėjo kurti trumpus filmus, kur kombinavo madą ir kiną, vėliau atsidūrė ir teatro scenoje, rašė knygas. Kaip sako pati, norint gyventi įdomų gyvenimą, svarbu išlikti smalsiai ir nenustoti kurti, išbandyti naujus dalykus. Tai jai padėjo nesustoti.

Nuostabu yra tai, kad tuomet, kai mažiausiai to tikėjosi, ji sulaukė skambučio iš „Lancôme“. Prabėgus 20 metų nuo tada, kai ją atleido, kosmetikos prekių ženklas ir vėl grįžo į moters gyvenimą!

Isabella Rosellini
Isabella Rosellini
Vida Press

Būdama 63-ejų I. Rossellini su džiaugsmu priėmė pasiūlymą antrą kartą tapti „Lancôme“ veidu ir dabar, praėjus dar dvejiems metams, pristato naują kremą.

Kas ją paskatino neatsisakyti šio pasiūlymo? Pasak Isabellos, kompanija jau nebe tokia kaip kadaise. Nauja vadovė moteris kuria naują strategiją ir kosmetikos produktų reklaminėse kampanijose nori matyti įvairesnius modelius, ne tik jaunas šviesiaplaukes merginas, kaip kad buvo įprasta anksčiau. „Prieš dvidešimt metų kompanijai vadovavo vyrai ir jie kosmetiką matė kaip gundymo priemonę. Bet jie nesuprato, kad moterims kosmetika yra malonumo forma!“ – sako ji.

Isabella Rosellini
Isabella Rosellini
Vida Press

Be to, priešraukšlinis kremas, kurį jaunystėje reklamavo I. Rossellini buvo atnaujintas ir pristatytas kaip suteikiantis švytėjimo: „Man patinka švytėjimas. Nenoriu, kad kosmetikos kompanija man sakytų, kaip turiu atrodyti. Bet duokite man instrumentą būti tuo, kuo noriu būti.“

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis