Spektaklio „Tegyvuoja moterys!“ kūrėjai kviečia pasinerti į moters pasaulį flamenko ritmu

Š. m. lapkričio 18 d. flamenko klubas „Tientos“ kviečia į spektaklį „Tegyvuoja moterys!“, kuris vyks Lenkų kultūros namuose Vilniuje (Naugarduko g. 76). Tai šokio spektaklis apie moteris, kurios nebijo gyventi, ir, žinoma, apie meilę – sau, vaikams, pasauliui ir žiūrovams.

Pasak Ilonos Jasiukaitės, vienos iš flamenko klubo „Tientos“ įkūrėjų ir bendrasavininkių, šį spektaklį sudaro fragmentai iš moterų gyvenimo – gal viena diena ar valanda, o galbūt visas gyvenimas…


„Per flamenko šokį perteikiame, ką reiškia būti moterimi. Ką reiškia turėti kūną, sielą, emocijų, aistrų, instinktų, troškimų. Ką reiškia savaip matyti pasaulį – su sąžinės jausmu, muzika nervuose, nepriklausomybe, džiaugsmo ašaromis ir meile gyvenimui“, – pasakoja I. Jasiukaitė.


Jai antrina Marina Golubeva, „Tientos“ įkūrėja ir bendrasavininkė.


„O būti moterimi „flamenka“ reiškia nekęsti rutinos ir pasinerti į muziką. Paversti gyvenimą subtiliu, kaprizingu ir laisvu menu. Nepriimti vidutinybės grandinių, rizikuojant viskuo. Skamba gerai? Raginame ir Jus tai pajausti bei patirti“, – į spektaklį kviečia M. Golubeva.


„Tegyvuoja moterys!“ – jau ketvirtas „Tientos“ vadovių ir klubo šokėjų sukurtas spektaklis. Scenarijaus ir idėjos autorė – M. Golubeva.


Lapkričio 18 d. 18 val. spektaklis „Tegyvuoja moterys!“ vyks Lenkų kultūros namuose Vilniuje (Naugarduko g. 76).

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis