Geriausios mokyklinės kuprinės paaugliams - populiariausių prekės ženklų palyginimas

Kuprinė – tai elementas, kurio negali trūkti mokykliniame derinyje. Lengvame ir sportinio dizaino krepšyje telpa būtiniausi daiktai ir smulkmenos, kurios taip pat pravers treniruotėse ar kelionėje. Tokių prekės ženklų kaip Vans ir adidas kuprinės pasižymi racionaliomis spalvomis ir universaliu dizainu, kurį galima lengvai priderinti prie bet kokios aprangos. Apžiūrėk modelius, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį apsiperkant prieš mokyklą.

Kuprinė į mokyklą? Apžiūrėk Vans pasiūlymus


Vans prekės ženklas vartotojams asocijuojasi daugiausia su avalyne. Tačiau šis prekės ženklas taip pat siūlo funkcionalius priedus, kaip mokyklines kuprines. Vienas iš populiariausių pasirinkimų, tinkančių vyresniems paaugliams, yra Alumni Pack 5-B modelis. Šiai Vans mokyklinei kuprinei būdinga paminkštinta nugara ir funkcionalus dizainas, kurį papildo tinklinės kišenės, skirtos vandens buteliukui. Vans mokyklinės kuprinės yra lengvai atpažįstamos mokyklos koridoriuje dėl išskirtinio balto prekės ženklo logotipo ir kultinio dizaino. Populiariausi yra vienspalviai modeliai, taip pat tie, kuriuos papildo ryškus raštas. Ranged 2 kuprinę puošia atnaujinta šio prekės ženklo languoto rašto versija. Be to, jame yra daug papildomų kišenių smulkmenoms ir mokykliniams reikmenims tvarkyti. Šis pasiūlymas gali būti patrauklus jaunesniems jaunuoliams.


"Vans" kuprinė
Organizatorių archyvas


Paprastos ir funkcionalios - Nike mokyklinės kuprinės


Vienos spalvos dizainas su Nike logotipu, kuris yra įvairių formų ir dydžių, priklausomai nuo modelio, gali lengvai patekti į paauglių drabužių spintą. Kai kalbama apie klasiką, niekas jos taip gerai neatspindi kaip Heritage linija. Paprasta ir universali - Nike mokyklinė kuprinė tiks bet kokiam skoniui, o dėl nugaroje esančių plokščių iš putų ją bus patogu dėvėti. Pagrindinis skyrius ir mažesnė kišeninė-penalas priekyje yra skirti daiktų saugojimui. Apvalios formos kuprinė niekada neišeis iš mados, o jos savininkui bus malonu ją naudoti ir už mokyklos ribų. Šiek tiek jaunesniems moksleiviams rekomenduojame modelį, kuris palengvins mokyklinių reikmenų ir vadovėlių tvarkymą. Šį funkcionalumą siūlo Elemental mokyklinės kuprinės, kurias papildo mažesni skyreliai ir iš tos pačios medžiagos pagamintas penalas. Jį galima nešioti prisegtą prie kuprinės išorinės pusės arba klasikiniu būdu, laikant jame rašymo reikmenis. Du viename - protingai ir funkcionaliai.


"Nike" kuprinė
Organizatorių archyvas


Adidas mokyklinė kuprinė – sportiškas pasirinkimas minimalistams


adidas prekės ženklas taip pat išlieka tarp gatvės stiliaus gerbėjų mėgstamiausių prekės ženklų. Pirmasis mūsų pasiūlymas – juoda Lin Clas BP mokyklinė kuprinė, paprasto ir tvarkingo dizaino, be papildomų kišenių ar raštų. Paprastumas yra privalumas – kuprinė papildys bet kokią aprangą, o dėl tamsesnių spalvų bus funkcionali ilgą laiką. Taip pat verta dėmesio bus ir adidas Linear BP serijos mokyklinė kuprinė. Tarp jų - plonos ir aptakios kuprinės, tinkamos nešiotis mažiau daiktų. Šios serijos modelių išskirtinis bruožas – tai siauras skyrius, kurio užtrauktukas eina vertikaliai nuo kuprinės viršaus iki apačios.


"Adidas" kuprinė
Organizatorių archyvas


Kur ieškoti žinomų prekės ženklų mokyklinių kuprinių? Žinoma 50 style! Paprastumas, modernus dizainas ir universalios spalvos įtikins jaunuosius miesto nuotaikos gerbėjus. Užpildyk krepšelį – užsakymus, kurių vertė didesnė nei 50 EUR pristatysime nemokamai! Užsiprenumeruok naujienlaiškį ir gauk papildomą nuolaidą pirmajam pirkimui.

Užsakymo nr.: PT_82244

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis