Ką žvaigždės prognozuoja šiemet gimsiantiems vaikams

Juodosios vandens gyvatės metais būtina viską gerai apgalvoti ir planuoti, antraip galima padaryti klaidingų žingsnių. Šiais metais, kaip niekad anksčiau, būtina vadovautis taisykle: „Septynis kartus pamatuok, vienąkart nukirpk.“ Daugelis žmonių jaus, kad lydi sėkmė, tačiau pasitikėti nuolatiniu likimo palankumu neverta.

Konsultuoja astrologė Rita Vainauskienė, www.ritoshoroskopai.lt

Jei planuojate vaikutį...
2013–ieji idealiai tinkamas metas ateiti vaikučiui. Žmonės, gimę Gyvatės metais, yra labai talentingi. Atkaklumas, tikslingumas, sugebėjimas logiškai mąstyti – šios savybės būdingos visiems tiems, kuriems gimė šio paslaptingo gyvūno metais. Tokie žmonės visada moka patikti, padaryti reikiamą įspūdį.
Žmonės, gimę Gyvatės metais, nepasikliauja svetima nuomone, tik savo intuicija.
Vaikas Gyvatė bus labai ramus vaikas, be to, akimirksniu reaguojantis į gyvenimo pokyčius ir lengvai prie jų prisitaikantis. Apie tokius žmones dažnai sakoma, kad jie pranoksta net patys save, kai siekia užsibrėžti tikslo.
Vaikas Gyvatė, stebindamas savo tėvus, nuo vaikystės savarankiškai priims teisingus sprendimus. Pasitikėkite savo vaiku, suteikite jam galimybę daryti sprendimus, stebėkite ir kiškitės kaip įmanomas mažiau, pasistenkite, kad jis pasitikėtų jumis, ir nustebsite, kad jūsų šeimoje auga toks protingas ir teisingas žmogus. Su bendraamžiais vaikui Gyvatei bus nelengva. Jis visa galva bus aukščiau už savo bendraamžius; kai kiti žaidžia ir stumdosi, mažoji Gyvatė ramus, o tai ne visuomet yra suprantama. Bet nesijaudinkite: Gyvatė ras išeitį, jei kiltų konfliktų su bendraamžiais. Vaikas Gyvatė paprastai yra atsargus ir turi ne daugiau nei vieną ar du draugus, bet jie tikri draugai. Gyvatėms lengvai sekasi tikslieji mokslai – matematika ir fizika, kurie kitiems dažnai būna ne pagal jėgas. Kartais šie vaikai renkasi humanitarinius mokslus. Vaikas Gyvatė galės pasiekti savo tikslą ir tapti sėkmingas, jei tėvai leis pasirinkti savo kelią.

Jei gims berniukas...
Vyras, gimęs Gyvatės metais, bus jautrus, emocingas, ambicingas, seksualus ir valingas stipriosios lyties atstovas. Jis visada vertins savo asmenį, sugebės pasiekti numatytą tikslą. Tiesa, vyras Gyvatė bus nervingas ir irzlus, bendrauti su juo nebus lengva. Tačiau tai yra smulkmena, palyginti su kitomis jo dorybėmis.
Žymūs vyrai, gimę Gyvatės metais: Alfredas Nobelis, Aristotle‘is Onassis, Johannas Wolfgangas von Goethe, Kazys Boruta, Kazys Bradūnas, Romas Kalanta, Vytautas Kalinauskas ir kt.

Jei gimtų mergaitė...
Moteris, gimusi Gyvatės metais, tikslo sieks nepaisydama nieko, negalvodama apie tai, koks žmonių požiūris į ją. Gyvatė moteris gali greit įsižeisti, ji nemėgsta kritikos ir yra linkusi į agresiją. Bet moka gyventi taip, kaip diktuoja jos prigimtis: žmones prie savęs ji trauks įvairiais būdais, net ir pasitelkdama jėgą.
Žymios moterys, gimusios Gyvatės metais: Greta Garbo, Indira Gandi, Audrey Hepburn, Grace Kelly, Daina Gudzinevičiūtė, Tina Turner, Kristina Kazlauskaitė, Janina Lapinskaitė ir kt.

Jei tik planuojate šeimą ir ketinate šiemet tuoktis
Vestuvės, sušoktos 2013 m., ypač nuo birželio pabaigos, garantuos gerus ir glaudžius santykius, ilgo ir laimingo bendro gyvenimo pradžią. Šiais metais puoselėti gerus šeimos santykius ypač svarbu, nes Gyvatė – garbingos šeimos šalininkė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis