5 organizmo sutrikimai, kuriuos sufleruoja didelis cukraus poreikis

Cukraus poreikis gali būti siejamas su įvairiais organizmo sutrikimais, kurie gali turėti neigiamą įtaką mūsų sveikatai. Štai penki pagrindiniai organizmo sutrikimai, kuriuos sufleruoja didelis cukraus poreikis.

Diabetas - vienas iš pagrindinių sutrikimų, kurį sukelia didelis cukraus poreikis, yra diabetas. Ši liga susijusi su organizmo gebėjimu reguliuoti cukraus kiekį kraujyje, dėl ko gali padidėti troškulys ir alkis.


Hipoglikemija. Kitas sutrikimas, kuris dažnai sukelia didelį cukraus poreikį, yra hipoglikemija. Tai būklė, kai kraujyje yra per mažai gliukozės, dėl ko organizmas gali pajusti didelį alkį ir būti linkęs vartoti daugiau saldumynų.


Insulino rezistencija. Insulino rezistencija yra būklė, kai organizmas negali efektyviai naudoti insulino, kuris reguliuoja gliukozės kiekį kraujyje. Dėl to gali padidėti cukraus poreikis ir troškulys.Cukrus
Cukrus
Pexels nuotr.Pradinis 2 tipo diabetas - pradinis 2 tipo diabetas yra būklė, kai organizmas nebegali pakankamai gaminti insulino arba organizmas tampa atsparus insulinui. Tai gali sukelti didelį cukraus poreikį ir kitus sutrikimus.


Hipertiroidizmas - hipertiroidizmas yra būklė, kai skydliaukė gamina per daug hormonų, kurie gali paveikti organizmo medžiagų apykaitą. Tai gali sukelti didelį alkį ir troškulį, dėl ko žmonės gali siekti patenkinti savo cukraus poreikį su saldumynais.


Šie penki organizmo sutrikimai yra tik keletas iš daugelio, kurie gali būti siejami su dideliu cukraus poreikiu. Svarbu atkreipti dėmesį į savo sveikatą ir laiku kreiptis į gydytoją, jei pastebite didėjantį cukraus poreikį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis