6 būdai, kaip per 24 valandas priversti organizmą išsivalyti

Tai nedidelis žingsnis Jums, tačiau didžiulis poveikis Jūsų organizmui.

Kai nuolaidžiaujame sau, lepiname, pamažu organizme kaupiasi toksinai ir juos pajuntame per patinimus, priaugusius kilogramus, bėrimą, nuovargį. Dietologai įspėja, kad toks režimas pamažu griauna medžiagų apykaitą ir kelią šūsnį problemų.


Yra keli paprasti, tačiau efektyvūs būdai leisti kūnui pailsėti ir pradėti organizme natūralų detoksikacijos procesą (taip, mūsų organizmas puikiai moka atsikratyti šlakų). Ir tam tereikia 24 valandų.


10 miego valandų


Kokybiškas nakties miegas – geriausias būdas jėgoms sugrąžinti. Ir puiki sveikatinimo priemonė. Be to, toks miegas padeda atsikratyti ir nereikalingų kilogramų, ir sumažinti kortizolio (streso hormono) lygį.


Kad naktis suteiktų maksimalią naudą, pasirūpinkite, kad miegamajame būtų vėsu, nedegtų šviesa, būtų tylu ir maksimaliai patogu. Eiti miego reikėtų ne vėliau kaip 23 val., o 10 valandų miegas atkurs visus Jūsų organizmo resursus.


Didelė vandens stiklinė


Pradėkite dieną nuo didelio stiklo vandens, taip pat ją ir užbaikite. Kodėl to reikia? Nes naktį ilgas valandas praleidžiame be skysčių, ir tai reikėtų kompensuoti.


Tempimasis


Ekspertų patarimu, kas valandą reikėtų atlikti 5 minučių tempimo pratimus. Tai sumažins nuovargį, raumenų spazmus ir dienos metu pagreitins kalorijų eikvojimą.


Žolelių arbata


Gerti detoksikuojančią arbatą pataria daugelis dietologų. Žolelių arbata ne tik padeda išvalyti organizmą, bet ir nuslopina alkio jausmą.


Alkoholiui – ne


Alkoholis – tai toksinas ir jis niekaip nesiderina su organizmą detoksikuojančia dieta. Vietoj vyno taurės išgerkite šviežiai spaustų sulčių ar žalio smučio.


Nekankinkite savęs


Detoksikuojanti dieta neturi Jums kelti kančios. Jūsų kūnui nereikia aukos, todėl rinkitės produktus, kurie Jums patinka ir stenkitės pasigaminti kažką sveiko ir taip save pradžiuginti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis