Jaučiate kaklo ir pečių juostos maudimą? Jums padės keli nesudėtingi pratimai!

(1)

Moterys kasdien atlieka įvairiausius darbus ir vis pajunta, kaip greitai pavargsta kaklas ir pečių juosta.

Pradeda jausti maudimą, kurio neapsikentus norisi kuo greičiau bėgti pas masažuotoją. Tačiau su kaklo ir pečių skausmais galima dorotis ir patiems.


„Yra keletas labai paprastų pratimų, kurie gali padėti atpalaiduoti pečių juostos sąstingį. Pasimankštinusios ir geriau pasijutusios galėsite grįžti prie darbų, buities reikalų, prie savo malonumų", – šypsosi kalanetikos studijos „Aditi“ trenerė, judesio terapijos specialistė Rūta Ambrozaitienė ir kviečia kartu atlikti keletą kalanetikos pratimų. 
Kuo ši mankšta ypatinga?


„Šiandien mes labai bėgame ir skubame, dažnai norime pabėgti net nuo savęs ar tarsi peršokti 10 laiptelių į viršų. O vis tik reikia sau duoti laiko ir ramybės išbūti tą kiekvieną gyvenimo akimirką ir laiptelį. Ši dėmesinga mankšta ir yra apie tai – į tikslą keliaujame po truputėlį, tarsi sluoksnis po sluoksnio, centimetras po centimetro, milimetras ar net pusė milimetro po pusę milimetro. Tam reikia dėmesio sau, reikia švelnumo ir įsijautimo, kūno pajautimo. Kiekvienas žmogus turi unikalų kūną ir unikalų kelią – tam būtinas laikas ir dėmesys. Būti su savimi čia ir dabar, šiuo momentu", – neskubėti ragina Rūta.


Pratimus galima atlikti keletą kartų atidžiai ir vertinant savo kūno galimybes. Lankstumas – tai unikali savybė, tad trenerė rekomenduoja judėti pagal savo galimybes. Praktikuojantis, mankštinantis ilgainiui judesio amplitudės didėja, judesys tampa laisvesnis ir lengvesnis.


aditi.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis