Mokslininkai atskleidė metodą, galintį atstoti raminamuosius

(8)

Pasaulyje raminamųjų vaistų vartojimas nuolatos didėja ir tame nėra nieko keisto: gyvenimo ritmas darosi vis spartesnis, įtampa auga, o laiko atsipalaidavimui ne visuomet randame ar tiesiog nebemokame to padaryti. 

Psichologai įsitikinę: laiko atsipalaidavimui ir pabuvimui su savimi turėtume rasti kiekvieną dieną. Tik taip sugebėsime sutramdyti stresą ir neleisime nemalonioms gyvenimo smulkmenoms virsti viena didele ir sunkiai sprendžiama problema.


Mokslininkai teigia, kad pats efektyviausias ir visiškai natūralus būdas nusiraminti – klausyti lietaus garso. Paradoksalu, juk dažniausiai lietų tapatiname su niūria ir depresyvia nuotaika, tačiau iš tiesų būtent lietaus garsas padeda atsipalaiduoti ir sumažinti nerimo jausmą.


Mokslininkai atkreipia dėmesį, kad lyjant lietui kur kas lengviau mokytis ir įsisavinti naują informaciją, daryti svarbius darbus, kuriuos iki šiol atidėliojote, o taip pat bendrauti, spręsti santykių problemas. Viskas dėl to, kad lietus prislopina mūsų emocijas ir leidžia ramiau priimti viską, kas vyksta aplinkui.


Tad jeigu jaučiate, kad stresas po truputėlį ima kauptis, tiesiog įsijunkite lietaus garsą ir klausykitės – įtampa visai netrukus sumažės. Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis