Efektyvus liaudiškas receptas kosuliui gydyti

Neabejotinai apie šį receptą esate girdėję iš mamos ar močutės. jos tikina, kad ši liaudiška priemonė per kelias dienas padeda išgydyti kosulį. O svarbiausia – tai toks paprastas būdas.

Pienas su svogūnu. Kai ką gali išgąsdinti keistas komponentų derinys, tačiau viskas logiška. Svogūnai turi daug naudingų ypatybių, gydo, pienas minkštinančiai veikia bronchus, tarsi ruošia juos gydymui.


Vaisto iš svogūno ir pieno receptas kinta, priklausomai nuo šeimininkės. Į pieną su svogūnu dedama medaus, cukraus, nuovirų ir pan., atsižvelgdamos į tai, ką mėgsta šeimos nariai. Taigi ir jūs galite kažko įdėti, kažką pakeisti, svarbiausia – palikite recepte du pagrindinius komponentus.


Vienai pieno stiklinei imamas vienas vidutinio dydžio svogūnas. Svogūną nulupkite, supjaustykite nedideliais gabalėliais, sudėkite į puodą su pienu ir užkaiskite. Kai pienas užvirs, sumažinkite viryklės kaitrumą, puodą uždenkite dangčiu ir palikite virti dar apie valandą.


Jei norite medaus, dėkite jo tada, kai pienas bus nukaistas ir kiek pravėsęs, nes esant aukštai temperatūrai medus praranda visas naudingas medžiagas. Rekomenduojama verdant dar įdėti skiltelę česnako.


Kaip vartoti pieną su svogūnu nuo kosulio


1 variantas

Sutrinkite pieną su svogūnu iki vientisos masės ir palikite atvėsti. Gydydamiesi suvalgykite po šaukštą masės tris kartus per dieną.


2 variantas

Po virimo perkoškite pieną ir supilkite į buteliuką. Pieną, kuriame virė svogūnas, vartoti kaip rašyta anksčiau – po 1 šaukštą tris kartus per dieną.


Receptą galite paįvairinti, nekeisdami jo pagrindo. Gydymo rezultatai pastebimi jau po trijų dienų. Įsidėmėkite – vaikams reikalinga mažiausia vaisto dozė, tad jiems duokite vaisto po 1 arbatinį šaukštelį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis