Geriausia sporto rūšis pagal Zodiako ženklą

Kuri sporto rūšis teiks daugiausiai malonumo ir padės pasiekti geriausių rezultatų? Pasirodo, atsakymas gali slypėti žvaigždėse.

Avinas – važiavimas dviračiu


Šis Zodiako ženklas iš prigimties yra linkęs rungtyniauti, taigi važiavimas dviračiu jam yra tobulai tinkanti sporto rūšis. Avinams patiks ir sunkios bei įtemptos stacionarių dviračių treniruotės – juk ir čia galėsite varžytis su aplinkiniais, tiesa? Be to, tokiose treniruotėse būsite apsupta žmonių, o tai Avinams labai svarbu.


Jautis – bėgimas


Sportas tikrai nėra mėgstamiausias Jaučių laisvalaikio praleidimo būdas. Jie daug labiau vertina kokybišką šokoladą ar švelniai prie kūno priglundantį kašmyro pledą. Vis dėlto malonių potyrių Jaučiai gali patirti ir bėgdami. Darykite tai gryname ore. Neprarasite susidomėjimo, jei kaskart pasirinksite vis kitokį maršrutą, o išsiugdžiusi įprotį nejučia pradėsite bėgioti kasdien.


Dvyniai – tenisas


Juk jums svarbiausia, kad tai galėtumėte daryti su draugu! Moksliškai įrodyta, kad sportas su draugu padeda išlikti motyvuotam, o Dvynių ženklo atstovui tai ypatingai svarbu. Tenisas ne tik priverčia žaisti su partneriu, bet ir yra žaidimas, reikalaujantis greičio ir žaibiškų sprendimų, o tą Dvyniai tikrai sugeba.


Vėžys – joga


Jei jūsų Zodiako ženklas – Vėžys, greičiausiai sunkiai suvaldote kylančias emocijas. Būtent todėl jums reikia meditatyvinės praktikos, padedančios kojomis tvirtai stovėti ant žemės. Jūsų jautri asmenybė trokšta pajausti kiekvieną momentą, o joga tai leidžia daryti, tuo pačiu metu treniruodama smegenis paleisti viską, kas nereikalinga.


Joga
Joga
Shutterstock nuotr.


Liūtas – šokių aerobika


Liūtai mėgsta šou elementus bei dėmesį, tad šokių treniruotės jiems tobulai tinka. Rinkitės bet kurią šokių treniruotę, svarbu, kad joje grotų energinga muzika, būtų daug žmonių ir suptų kibirkščiuojanti energija ir jausitės kaip žuvis vandenyje.


Mergelė – pilatesas


Jums visuomet yra svarbios detalės, tad natūralu, jog geriausiai tinkanti treniruotė yra ta, kurioje gilinamasi į formą. Rinkitės pilateso treniruotę, kurioje būtų įpinta meditacija bei keli jogos pratimai – nuolat analizuojančiams Mergelės protui reikia kelių akimirkų tylos bei ramybės.


Svarstyklės – barre


Norint įvaldyti sudėtingus barre judesius, reikia išmanyti, kaip išlaikyti pusiausvyrą. Gerai, kad tai – jūsų ženklo prigimtinė savybė. Vis dėlto jūsų kūnui reikia efektyvios treniruotės, tad dairykitės tokios, kurioje būtų ir cardio pratimų.


Skorpionas – boksas

Skorpionai garsėja kaip vienas intensyviausių Zodiako ženklų, todėl jiems reikia tokios treniruotės, kuri tikrintų jų fizines galimybes ir spaustų iki kol bus pasiekta kūno galimybių riba. Tam puikiai tinka boksas. Be to, jis padeda išvaryti ir galvoje užsilaikiusius demonus.


Boksas
Boksas
Shutterstock nuotr.


Šaulys – žygiai


Šauliai dievina nuotykius, o jie dažniausiai atsitinka būnant po atviru dangumi. Jei jūsų Zodiako ženklas – šaulys, savo laisvą laiką skirkite ilgiems pasivaikščiojimams po gamtą ar netgi ekstremaliems, ištvermės reikalaujantiems žygiams. Pažindama aplinką net nepastebėsite, kad tuo pačiu metu ir sportuojate.


Ožiaragis – alpinizmas


Jums patinka įsitraukti į veiklas, kurios yra fiziškai sudėtingos ir, kartu, keliančios dvasią – tai kombinacija, padedanti nutildyti jūsų vidinį kritiką. Vidinis poreikis konkuruoti ir pasiryžimas nugalėti padės pasiekti viršūnę.


Vandenis – batutas


Vandenius traukia tai, kad yra keista ir neįprasta, tad batutas yra vienas puikiausių būdų šio Zodiako ženklo atstovams pasportuoti. Kitos galimos sporto rūšys: oro joga, parkuras, treniravimasis ant trapecijos... Neribota Vandenio vaizduotė ir noras patirti ir pažinti gali nuvesti bet kur.


Žuvys – plaukimas baseine


Žuvys yra vandens ženklas ir vanduo joms puikiai tinka, todėl renkantis sporto rūšį reikėtų atkreipti dėmesį į bet ką, kas vyksta vandenyje. Jei jūsų Zodiako ženklas yra Žuvys, pradėkite kelis kartus per savaitę lankyti netoliese esantį baseiną. Greitai tapsite priklausoma nuo šio ramaus, ritmiško sporto ir jis tikrai jums nepabos.


Plaukimas
Plaukimas
Shutterstock nuotr.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis