Donorystė: jūsų šansas išgelbėti gyvybę

Birželio 8 d. nuo 11.00 iki 21.00 valandos Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų Kraujo centras kviečia į kraujo donorystės akciją, vyksiančią šalia Baltojo tilto.

Norėdami padėti sergantiems kraujo vėžiu, ar ligoniams operacijų metu, po kaulų čiulpų transplantacijų, mažiesiems pacientams iš Vaikų ligoninės, kraujo centro medikų brigada kviečia savanoriškai, neatlygintinai kraujo donorystei. Akcijos metu gauti kraujo komponentai bus naudojami Santariškių klinikose gydomiems pacientams. Ką gali žinoti, gal kaip tik jūsų duotas kraujas išgelbės kam nors gyvybę?

Kraujo donorytės akcija vyks Vilniaus miesto priešgaisrinės apsaugos tarnybos 210 metų sukakties paminėjimo proga. Šio jubiliejaus proga Vilniaus apskrities priešgaisrinė gelbėjimo valdyba birželio 8 d. nuo 15.00 val. vilniečius ir miesto svečius kviečia į šventės atidarymą prie Baltojo tilto. Ugniagesiai gelbėtojai parodys, kaip karpomas ir gesinamas automobilis bei gelbėjamas jame užspaustas žmogus, savo gebėjimus demonstruos aukštalipiai, narai ir ugniagesių sporto atstovai.  Su mažaisiais šventės dalyviais bendraus jaunieji ugniagesiai. Jie gesins tariamą gaisrą, organizuos įvairias rungtis vaikams.  Pirmą kartą  bus surengtos ir „Stipriausio ugniagesio gelbėtojo vardo varžybos“.  Jose ugniagesiai gelbėtojai varžysis 4 rungtyse: lipimo į bokštą, svorio stūmimo kūju, slalomo ir vandens tiekimo bei nukentėjusiojo pernešimo. Stipriausio ugniagesio vardas atiteks greičiausiai įveikusiam  visas rungtis.


Renginį vainikuos valandos trukmės koncertas ir šventinis fejerverkas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis