Pažanga kovojant su dantenų problemomis

Sena prancūzų patarlė byloja, kad žmogus kenčia, kai dantys dygsta, kai juos reikia gydyti ir kai jų netenka. Pirmuoju atveju mūsų galimybės ribotos, tačiau vėliau dantų būklė priklauso tik nuo to, kaip rūpinamės burnos higiena ir ar užkertame kelią problemoms.

Kaip atpažinti dantenų problemas?
Ne visi žino, kad viena svarbiausių dantų netekimo priežasčių yra ne dantų ėduonis, bet dantenų ligos. Iš pradžių gali nebūti jokių pastebimų požymių, kad yra dantenų problemų, todėl būtina reguliariai lankytis pas odontologą, kad pirmieji dantenų problemų požymiai būtų kuo greičiau pastebėti. Dažniausi požymiai yra paraudimas, paburkimas ir kraujavimas valantis dantis. Dantenų ligos pasireiškia jų atitrūkimu (dažnai vadinamu danties kaklelio apnuoginimu), pūliavimu, dantų klibėjimu ir netgi danties netekimu.

Kenkia ne tik dantims
Dantenų būklė turi įtakos viso organizmo būklei, o dantenų ligos gali būti labai pavojingos ne tik burnai. Pavojingos bakterijos per pažeistas kraujuojančias dantenas gali patekti į kraują ir pakenkti organizmui. Pavyzdžiui, įrodyta, kad dantenų būklė ir širdies bei kraujagyslių ligos yra glaudžiai susijusios. Dėl šios priežasties bakterinės burnos infekcijos, pvz., lėtinis apydančio uždegimas, dabar laikomas atskiru širdies ir kraujagyslių ligų (šios, anot Pasaulio sveikatos organizacijos, yra dažniausia mirties priežastis) rizikos veiksniu. Kasmet pasaulyje nuo jų miršta apie 17 milijonų žmonių, todėl profilaktinė burnos priežiūra yra viena svarbiausių visapusiškos sveikatos priežiūros dalių. Visų dantenų problemas sukelia susidariusiose apnašose besidauginančios ir iš burnos ertmės ne visiškai pašalinamos bakterijos.

Stannous Complex
Odontologų nuomone, norint išsaugoti dantis sveikus ir išvengti dantenų ligų būtina palaikyti tinkamą burnos higieną ir naudoti tinkamai pasirinktą dantų pastą.

Stannous Complex – tai naujausia su dantenų problemomis padedanti kovoti technologija.

15 metų tyrimų, publikacijų, daugybė registruotų patentų, daugiau nei 70 klinikinių ir mokslinių bandymų, kuriuose dalyvavo daugiau nei 1 000 pacientų, leido sukurti šią dantenas saugančią pažangios sudėties dantų pastą „Blend-a-Med Pro-Expert Clinic Line Gum Protection“. Fluorido, polifosfatų ir padidinto alavo kiekio derinys leidžia veiksmingai kovoti su dantenų problemomis.

„Nauja technologija, naudojama dantų pastoje „Blend-a-Med Pro-Expert Clinic Gum Protection“, padėjo sukurti gaminį, kuris žavi odontologus ir mokslininkus, nes suteikia apsaugą nuo bakterijų, skatinančių apnašų kaupimąsi. „Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad reguliariai naudojama ši dantų pasta padeda sumažinti dantenų problemas per keturias savaites“,– sako dr. Paulas Warrenas, „Blend-a-Med“ ekspertas.

Kaip galima išvengti dantenų problemų?

Valykitės dantis mažiausiai du kartus per dieną dantų pasta „Blend-a-Med Pro-Expert Clinic Line Gum Protection“ su „Stannous Complex“ – naujausiu linijos „Blend-a-Med Pro-Health“ gaminiu. Kartu naudokite naują skalaujamąjį burnos skystį „Oral-B Clinic Line“, kuris taip pat padeda sumažinti dantenų problemas, ir naują tarpdančių siūlą „Oral-B Clinic Line“, kuris yra švelnus dantenoms.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis